Қаратөбе аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 12-5 "2022-2024 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Қоскөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 сәуірдегі № 16-5 шешімі
Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Қоскөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 12-5 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1.2022-2024 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Қоскөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 340 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 810 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 52 530 мың теңге;
2) шығындар – 53 404,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 64,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 64,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 64,1 мың теңге.";
3-тармақта:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 31 декабря 2021 года № 12-5 "О бюджете Косколского сельского округа Каратобинского района на 2022-2024 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 апреля 2022 года № 16-5
Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата "О бюджете Косколского сельского округа Каратобинского района на 2022-2024 годы" от 31 декабря 2021года № 12-5 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Косколского сельского округа Каратобинского района согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 340 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 810 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 52 530 тысяч тенге;
2) затраты – 53 404,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 64,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 64,1 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 64,1 тысяч тенге.";
в пункте 3:
подпункт 2) изложить в следующей редакции: