Қаратөбе аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 шілдедегі № 7-2 "Қаратөбе ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 20-1 шешімі
Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 шілдедегі № 7-2 "Қаратөбе ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешіміне келесідей толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Қаратөбе ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) жергiлiктi жағдайлар мен ерекшелiктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшiн қажеттi жайылымдардың сыртқы және iшкi шекаралары және аландары белгіленген карталарын осы Жоспардың 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 және 50-қосымшаларына сәйкес;"
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Н. Мендешов
Қаратөбе аудандық мәслихатының
2022 жылғы 6 қыркүйектегі
№ 20-1 шешіміне қосымша
Қаратөбе ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 43-қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Қаратөбе ауылдық округі
Қаратөбе ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 44-қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Аққозы ауылдық округі
Қаратөбе ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 45-қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Егіндікөл ауылдық округі
Қаратөбе ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 46-қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Жусандой ауылдық округі
Қаратөбе ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 47-қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Қаракөл ауылдық округі
Қаратөбе ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 48-қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Қоскөл ауылдық округі
Қаратөбе ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 49-қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Саралжын ауылдық округі
Қаратөбе ауданы бойынша
2021-2022 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
Жоспарға 50-қосымша
Жергілікті жағдайлар мен ерекшеліктерге қарай жеке ауладағы ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға халық мұқтажын қанағаттандыру үшін қажетті жайылымдардың сыртқы мен ішкі шекаралары және алаңдары белгіленген картасы
Сулыкөл ауылдық округі

О внесении дополнения в решение Каратобинского районного маслихата от 29 июля 2021 года № 7-2 "Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию по Каратобинскому району на 2021-2022 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 6 сентября 2022 года № 20-1
Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата от 29 июля 2021 года № 7-2 "Об утверждении плана по управлению пастбищами и их использованию по Каратобинскому району на 2021-2022 годы" следующее дополнение:
в план по управлению пастбищами и их использованию по Каратобинскому району на 2021-2022 годы утвержденный вышеуказанным решением дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
"9) карту с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья, в зависимости от местных условий и особенностей, согласно приложениям 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 и 50 к настоящему Плану;"
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Н.Мендешов
Приложение
к решению Каратобинского
районного маслихата
от 6 сентября 2022 года № 20-1
Приложение 43
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Каратобинскому району
на 2021–2022 годы
Карты с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья.
Каратобинский сельский округ
Приложение 44
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Каратобинскому району
на 2021–2022 годы
Карты с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья.
Аккозинский сельский округ
Приложение 45
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Каратобинскому району
на 2021–2022 годы
Карты с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья.
Егиндикульский сельский округ
Приложение 46
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Каратобинскому району
на 2021–2022 годы
Карты с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья.
Жусандойский сельский округ
Приложение 47
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Каратобинскому району
на 2021–2022 годы
Карты с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья.
Каракульский сельский округ
Приложение 48
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Каратобинскому району
на 2021–2022 годы
Карты с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья.
Коскульский сельский округ
Приложение 49
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Каратобинскому району
на 2021–2022 годы
Карты с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья.
Саралжынский сельский округ
Приложение 50
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию
по Каратобинскому району
на 2021–2022 годы
Карты с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, необходимых для удовлетворения нужд населения для выпаса сельскохозяйственных животных личного подворья.
Сулыкульский сельский округ