2023-2025 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Қаратөбе ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 26-1 шешімі.
Қазақстан Республикасыны Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Қаратөбе ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 235 804 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 905 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 219 899 мың теңге;
2) шығындар – 235 892,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 88,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 88,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О бюджете Каратобинского сельского округа Каратобинского района на 2023-2025 годы
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2022 года № 26-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Каратобинского сельского округа Каратобинского района согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 235 804 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 905 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 219 899 тысяч тенге;
2) затраты – 235 892,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 88,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 88,9 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 88,9 мың теңге.
2023 жылға арналған Қаратөбе ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсуі ескерілсін:
Батыс Қазақстан облысы, Қаратөбе ауданы, Қаратөбе ауылындағы аллеяны абаттандыру - 116 096 мың теңге;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 27.12.2023 № 11-3 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

используемые остатки бюджетных средств – 88,9 тысяч тенге.
Учесть в бюджете Каратобинского сельского округа на 2023 год поступление целевых трансфертов и кредитов из областного бюджета:
на благоустройство аллеи в селе Каратобе, Каратобинского района, Западно-Казахстанской области – 116 096 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.12.2023 № 11-3 (вводится в действие с 01.01.2023).

2. 2023 жылға арналған ауылдық округтың бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі, Қаратөбе аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 25-2 "2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет" туралы шешіміне сәйкес қалыптасады.
3. 2023 жылы берілетін субвенция көлемі 99 073 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.

2. Поступления в бюджет сельского округа на 2023 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Каратобинского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 25-2 "О районым бюджете на 2023 – 2025 годы".
3. Установить на 2023 год размеры субвенции в сумме 99 073 тысячи тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.