2023-2025 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Егіндікөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 26-7 шешімі.
Қазақстан Республикасыны Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Егіндікөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 360 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 690 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 37 670 мың теңге;
2) шығындар – 39 713,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 353,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 353,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О бюджете Егиндикольского сельского округа Каратобинского района на 2023-2025 годы
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2022 года № 26-7.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Егиндиколского сельского округа Каратобинского района согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 360 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 690 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 37 670 тысяч тенге;
2) затраты – 39 713,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 353,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 353,7 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 353,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 27.11.2023 № 9-7 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған ауылдық округтың бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі, Қаратөбе аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 25-2 "2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет" туралы шешіміне сәйкес қалыптасады.

используемые остатки бюджетных средств – 353,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.11.2023 № 9-7 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Поступления в бюджет сельского округа на 2023 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Каратобинского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 25-2 "О районым бюджете на 2023 – 2025 годы".

3. 2023 жылы берілетін субвенция көлемі 36 270 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
5. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Н.Мендешов
Қаратөбе аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 26-7 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Егіндікөл ауылдық округінің бюджеті

3. Установить на 2023 год размеры субвенции в сумме 36 270 тысяч тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата Н.Мендешов
Приложение 1
к решению Каратобинского
районного маслихата
от 29 декабря 2022 года № 26-7
Бюджет Егиндикольского сельского округа на 2023 год