Сырым аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 12-2 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 15-4 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Сырым аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 12-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №26319 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 036 859 мың теңге:
салықтық түсімдер – 564 704 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –9 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 453 855 мың теңге;
2) шығындар – 7 136 411 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 27 869 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 78 106 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 50 237 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 127 421 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 127 421 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 12-2 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 марта 2022 года № 15-4
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 12-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №26319) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022–2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 036 859 тысяч тенге:
налоговые поступления – 564 704 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 9 300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 453 855 тысяч тенге;
2) затраты – 7 136 411 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27 869 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 78 106 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 50 237 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 127 421 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 127 421 тысяча тенге;