Сырым аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 13-6 "2022-2024 жылдарға арналған Жетікөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 маусымдағы № 19-6 шешімі
аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 13-6 "2022-2024 жылдарға арналған Жетікөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 31 декабря 2021 года № 13-6 "О бюджете Жетикульского сельского округа на 2022-2024 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 июня 2022 года № 19-6
районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 31 декабря 2021 года № 13-6 "О бюджете Жетикульского сельского округа на 2022-2024 годы" следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.