2023-2025 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 28-1 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Сырым аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 843 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 477 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 225 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 37 141 мың теңге;
2) шығындар – 40 206 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 363 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 363 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 363 мың теңге.

О бюджете Алгабасского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2022 года № 28-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 843 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 477 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 225 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 37 141 тысяча тенге;
2) затраты – 40 206 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 363 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 363 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 363 тысячи тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 30.10.2023 № 11-1 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "2023-2025 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына, Сырым аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптастырылады.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30.10.2023 № 11-1 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Поступления в бюджет Алгабасского сельского округа на 2023 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2023-2025 годы", решением Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы".

3. 2023 жылға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін трансферттер түсімдерінің жалпы сомасы 7 373 мың теңге көлемінде қарастырылсын:
факторлық-балдық шкалаға негізделген мемлекеттік қызметкерлерге еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесіне – 4 345 мың теңге;
ауылдық округ әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз етуге 3 028 мың теңге;
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 30.10.2023 № 11-1 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

3. Предусмотреть в бюджете Алгабасского сельского округа на 2023 год трансферты из районного бюджета на общую сумму 7 373 тысячи тенге:
на новую систему оплаты труда государственных служащих, основанную на факторно-бальной шкале – 4 345 тысяч тенге;
обеспечение деятельности акимата сельского округа – 3 028 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30.10.2023 № 11-1 (вводится в действие с 01.01.2023).