Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 17-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2022 жылғы 11 тамыздағы № 28-1 шешімі
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №17-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №26065 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 17-1
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 августа 2022 года № 28-1
Таскалинский районный маслихат Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1.Внести в решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года №17-1(зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №26065) следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

23 372
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
33 331
006
Мемлекеттік органның күрдел ішығыстары
0
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
28 754
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 598
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
7 156
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
49 171
6
Жер қатынастары
24 207
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
24 207
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 127
007
Мемлекеттік органның күрдел ішығыстары
1 080
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
24 964
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24 964
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
24 964
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30 846
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30 846
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
30 846
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
30 846
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
0
12
Көлiк және коммуникация
1 011 733
1
Автомобиль көлiгi
996 433
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
996 433
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
69 000
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
927 433
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
15 300
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15 300
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау

23 372
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
33 331
006
Капитальные расходы государственного органа
0
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
28 754
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
21 598
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7 156
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
49 171
6
Земельные отношения
24 207
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
24 207
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
23 127
007
Капитальные расходы государственного органа
1 080
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
24 964
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24 964
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
24 964
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30 846
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30 846
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
30 846
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
30 846
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
0
12
Транспорт и коммуникации
1 011 733
1
Автомобильный транспорт
996 433
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
996 433
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
69 000
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
927 433
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
15 300
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15 300
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям