Теректі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №18-1 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 маусымдағы № 23-4 шешімі
Теректі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Теректі аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №18-1(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26267 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 625 404 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 800 879 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 759 740 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 049 785 мың теңге;
2) шығындар – 13 476 897 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 173 986 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 271 076 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 97 090 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 025 479 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 025 479 мың теңге:
қарыздар түсімі – 771 076 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 847 649 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 102 052 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 28 декабря 2021 года №18-1 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 июня 2022 года № 23-4
Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года №18-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №26267) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 625 404 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 800 879 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 759 740 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 049 785 тысяч тенге;
2) затраты – 13 476 897 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 173 986 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 271 076 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 97 090 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 025 479 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 025 479 тысяч тенге:
поступление займов – 771 076 тысяч тенге;
погашение займов – 847 649 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 102 052 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

86 577
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 539
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
48 089
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5 349
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
29 911
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 911
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
89 394
6
Жер қатынастары
33 764
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
33 764
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 564
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
5 000
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 200
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
10
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
55 630
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
55 630
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
55 630
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
29 331
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
29 331
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
29 331
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
29 331
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
12
Көлік және коммуникация
798 048
1
Автомобиль көлігі
787 542
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

86 577
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
32 539
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
48 089
006
Капитальные расходы государственного органа
600
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5 349
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
29 911
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
29 911
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
89 394
6
Земельные отношения
33 764
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
33 764
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
26 564
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
5 000
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 200
007
Капитальные расходы государственного органа
0
10
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
55 630
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
55 630
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
55 630
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
29 331
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
29 331
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
29 331
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
29 331
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
0
015
Капитальные затраты государственного органа
0
12
Транспорт и коммуникации
798 048
1
Автомобильный транспорт
787 542
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)