Теректі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №18-1 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 19 шілдедегі № 24-1 шешімі
Теректі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Теректі аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 18-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26267 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 212 455 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 800 879 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 510 301 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 886 275 мың теңге;
2) шығындар – 19 302 091 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 173 986 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 271 076 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 97 090 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 263 622 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 263 622 мың теңге:
қарыздар түсімі – 3 759 780 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 598 210 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 102 052 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте жоғары тұрған бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің түсуі ескерілсін:
республикалық бюджеттен жалпы сомасы 5 341 990 мың теңге:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға – 165 919 мың теңге;
мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға – 2 678 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 150 405 мың теңге;
кепілдік берілген әлеуметтік топтамаға – 30 536 мың теңге;
протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдарға, арнайы жүріп-тұру құралдарына (кресло-арбалар), техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдары кеңейтуге, ақпаратты Брайль қарпімен енгізу/шығару арқылы сөйлеу синтезі бар портативтік тифлокомпьютерге – 4 033 мың теңге;

О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 28 декабря 2021 года №18-1 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 19 июля 2022 года № 24-1
Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года №18-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №26267) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 212 455 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 800 879 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 510 301 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 12 886 275 тысяч тенге;
2) затраты – 19 302 091 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 173 986 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 271 076 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 97 090 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 263 622 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 263 622 тысячи тенге:
поступление займов – 3 759 780 тысяч тенге;
погашение займов – 1 598 210 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 102 052 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть в районном бюджете на 2022 год поступление целевых трансфертов и кредитов из вышестоящего бюджета:
из республиканского бюджета в общей сумме 5 341 990 тысяч тенге:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий – 165 919 тысяч тенге;
на повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов – 2 678 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 150 405 тысяч тенге;
на гарантированный социальный пакет – 30 536 тысяч тенге;
на протезно-ортопедические, сурдотехнические, тифлотехнические средства, специальные средства передвижения (кресло-коляски), расширение технических вспомогательных (компенсаторных) средств, портативный тифлокомпьютер с синтезом речи, с встроенным вводом/выводом информации шрифтом Брайля – 4 033 тысячи тенге;

мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту, Spina bifida диагнозымен мүгедек балаларды бір реттік қолданылатын катетерлермен қамтамасыз етуге – 10 601 мың теңге;
ымдау тілі маманының қызметін көрсетуге – 1 530 мың теңге;
санаторлы-курорттық емдеуге – 1 235 мың теңге;
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына – 86 881 мың теңге;
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге – 285 471 мың теңге;
қоғамдық жұмыстарға – 97 803 мың теңге;
мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық - әлеуметтік мекелемелер, үйде қызмет көрсету, уақытшы болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге – 73 497 мың теңге;
"Бірінші жұмыс орны" жобасына – 12 477 мың теңге;
жастар практикасына – 102 415 мың теңге;
"Күміс жасқа" жобасына – 17 014 мың теңге;
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 58 791 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Тоқпай ауылына кіреберіс жолды күрделі жөндеуге – 85 349 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Айтиев ауылына кіреберіс жолды күрделі жөндеуге – 121 162 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Ұзынкөл ауылына кіреберіс жолды күрделі жөндеуге – 351 499 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Жаңа Өмір ауылына кіреберіс жолды күрделі жөндеуге – 158 458 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Юбилейное ауылына кіреберіс жолды орташа жөндеуге – 204 407 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Магистральное ауылына кіреберіс жолды орташа жөндеуге – 68 182 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға кредит беруге – 271 076 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданының Подстепное ауылындағы үш қабатты көппәтерлі тұрғын үй құрылысына (сыртқы инженерлік желілер және абаттандырусыз) – 67 200 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданының Подстепное ауылындағы үш қабатты көппәтерлі тұрғын үй құрылысына (сыртқы инженерлік желілер және абаттандырусыз) – 55 067 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданының Подстепное ауылындағы су құбырын қайта құруға – 611 860 мың теңге;

на увеличение норм обеспечения лиц с инвалидностью обязательными гигиеническими средствами, обеспечение катетерами одноразового использования детей с инвалидностью с диагнозом Spina bifida – 10 601 тысяча тенге;
на оказание услуг специалиста жестового языка – 1 530 тысяч тенге;
на санаторно-курортное лечение – 1 235 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику – 86 881 тысяча тенге;
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей – 285 471 тысяча тенге;
на общественные работы – 97 803 тысячи тенге;
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения – 73 497 тысяч тенге;
на проект "Первое рабочее место" – 12 477 тысяч тенге;
на молодежную практику – 102 415 тысяч тенге;
на проект "Серебряный возраст" – 17 014 тысяч тенге;
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений – 58 791 тысяча тенге;
на капитальный ремонт подъездной дороги к селу Тукпай Теректинского района Западно-Казахстанской области – 85 349 тысяч тенге;
на капитальный ремонт подъездной дороги к селу Айтиево Теректинского района Западно-Казахстанской области – 121 162 тысячи тенге;
на капитальный ремонт подъездной дороги к селу Узунколь Теректинского района Западно-Казахстанской области – 351 499 тысяч тенге;
на капитальный ремонт подъездной дороги к селу Жана Омир Теректинского района Западно-Казахстанской области – 158 458 тысяч тенге;
на средний ремонт подъездной дороги к селу Юбилейное Теректинского района Западно-Казахстанской области – 204 407 тысяч тенге;
на средний ремонт подъездной дороги к селу Магистральное Теректинского района Западно-Казахстанской области – 68 182 тысячи тенге;
на кредитование для реализации мер социальной поддержки специалистов – 271 076 тысяч тенге;
на строительство трехэтажного, многоквартирного жилого дома в селе Подстепное Теректинского района Западно-Казахстанской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства) – 67 200 тысяч тенге;
на строительство трехэтажного, многоквартирного жилого дома в селе Подстепное Теректинского района Западно-Казахстанской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства) – 55 067 тысяч тенге;
на реконструкцию водопровода в селе Подстепное Теректинского района Западно-Казахстанской области – 611 860 тысяч тенге;

Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданының Пойма ауылындағы су құбырын қайта құруға – 140 642 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданының Тоқпай ауылындағы 290 жер теліміне су құбырының құрылысына – 108 246 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданының Талпын ауылындағы су құбырының құрылысына – 235 663 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданының Абай ауылындағы су құбырының құрылысына – 278 419 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданының Барбастау ауылындағы су құбырының құрылысына – 284 050 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданының Магистральное ауылындағы су құбырының құрылысына – 263 321 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданының Ақсуат ауылындағы 310 жер теліміне су құбырының құрылысына – 181 361 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданының Жаңа Өмір ауылындағы 780 жер теліміне су құбырының құрылысына – 361 091 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданының Юбилейное ауылындағы 234 жер теліміне су құбырының құрылысына – 112 509 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Подстепный ауылдық округінің Тоқпай ауылында жиырма, үш қабатты, алты пәтерлік тұрғын үйлердің аумағын абаттандыруға – 193 301 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Федоровка ауылындағы мұражайы күрделі жөндеуге – 87 841 мың теңге;
облыстық бюджеттен жалпы сомасы 5 201 535 мың теңге:
факторлық-балдық шәкілге негізделген мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеудің жаңа жүйесіне – 307 167 мың теңге;
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге – 11 027 мың теңге;
еңбек нарығында сұранысқа ие біліктіліктер мен дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға – 7 460 мың теңге;
жүріп-тұру үшін арнайы құралдар сатып алуға (кресло-арбалар) – 451 мың теңге;
санаторлық-курорттық емделуге – 3 661 мың теңге;
сурдотехникалық құралдарға – 608 мың теңге;
тифлотехникалық құралдарға – 2 570 мың теңге;
"Бірінші жұмыс орны" жобасына – 1 964 мың теңге;
протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдарға, арнайы жүріп-тұру құралдарына (кресло-арбалар), техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдары кеңейтуге, ақпаратты Брайль қарпімен енгізу/шығару арқылы сөйлеу синтезі бар портативтік тифлокомпьютерге – 50 мың теңге;
"Ұрпақтар келісімшарты" жобасына – 1 103 мың теңге;
әлеуметтік көмек көрсету үшін тұрғын үй сертификаттарын беруге – 7 500 мың теңге;

на реконструкцию водопровода в селе Пойма Теректинского района Западно-Казахстанской области – 140 642 тысячи тенге;
на строительство водопровода к 290 участкам села Тукпай Теректинского района Западно-Казахстанской области – 108 246 тысяч тенге;
на строительство водопровода в селе Талпын Теректинского района Западно-Казахстанской области – 235 663 тысячи тенге;
на строительство водопровода в селе Абай Теректинского района Западно-Казахстанской области – 278 419 тысяч тенге;
на строительство водопровода в селе Барбастау Теректинского района Западно-Казахстанской области – 284 050 тысяч тенге;
на строительство водопровода в селе Магистральное Теректинского района Западно-Казахстанской области – 263 321 тысяча тенге;
на строительство водопровода к 310 участкам села Аксуат Теректинского района Западно-Казахстанской области – 181 361 тысяча тенге;
на строительство водопровода к 780 участкам села Жана Омир Теректинского района Западно-Казахстанской области – 361 091 тысяча тенге;
на строительство водопровода к 234 участкам села Юбилейное Теректинского района Западно-Казахстанской области – 112 509 тысяч тенге;
на благоустройство территории двадцати, трехэтажных, шестиквартирных жилых домов в селе Тукпай Подстепновского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области – 193 301 тысяча тенге;
на капитальный ремонт музея в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области – 87 841 тысяча тенге;
из областного бюджета в общей сумме 5 201 535 тысяч тенге:
на новую систему оплаты труда государственных служащих, основанной на факторно-бальной шкале – 307 167 тысяч тенге;
на государственные гранты на реализацию новых бизнес - идей – 11 027 тысяч тенге;
на краткосрочное профессиональное обучение по востребованным на рынке труда квалификациям и навыкам – 7 460 тысяч тенге;
на приобретение специальных средств для передвижения (кресло-коляски) – 451 тысяча тенге;
на санаторно-курортное лечение – 3 661 тысяча тенге;
на сурдотехнические средства – 608 тысяч тенге;
на тифлотехнические средства – 2 570 тысяч тенге;
на проект "Первое рабочее место" – 1 964 тысячи тенге;
на протезно-ортопедические, сурдотехнические, тифлотехнические средства, специальные средства передвижения (кресло-коляски), расширение технических вспомогательных (компенсаторных) средств, портативный тифлокомпьютер с синтезом речи, с встроенным вводом/выводом информации шрифтом Брайля – 50 тысяч тенге;
на проект "Контракт поколений" – 1 103 тысячи тенге;
на предоставление жилищных сертификатов – 7 500 тысяч тенге;

Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Подстепный ауылдық округінің Подстепный ауылында бірінші қабатында тұрғын емес үй-жайлары бар жеті, үш қабатты, көппәтерлі тұрғын үйлер және төрт қабатты, алты құрастырмалы монолитті қаңқадан (сыртқы желілерсіз) тұрғын үйлердің құрылысына – 3 488 704 мың теңге;
Теректі ауданы Батыс Қазақстан облысы Жаңа Өмір ауылында (сыртқы инженерлік абаттандыру және желілерсіз) үш қабатты, көппәтерлі тұрғын үй құрылысына – 91 906 мың теңге;
Теректі ауданы Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауылында (сыртқы инженерлік абаттандыру және желілерсіз) үш қабатты, көппәтерлі тұрғын үй құрылысына – 167 217 мың теңге;
Теректі ауданы Батыс Қазақстан облысы Федоров ауылында (сыртқы инженерлік абаттандыру және желілерсіз) екі үш қабатты, көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысына – 189 073 мың теңге;
Теректі ауданы Батыс Қазақстан облысы Подстепный ауылында (сыртқы инженерлік абаттандыру және желілерсіз) екі, үш қабатты, көппәтерлі тұрғын үйлердің құрылысына – 201 417 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Жаңа Өмір ауылында үш қабатты, көп пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына (сумен жабдықтау) – 24 863 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Ақжайық ауылында үш қабатты, көп пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына (сумен жабдықтау) – 25 443 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Федоров ауылында екі, үш қабатты, көп пәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына (сумен жабдықтау) – 30 237 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Подстепный ауылында екі, үш қабатты, көп пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына (сумен жабдықтау) – 46 084 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Подстепный ауылдық округінің Тоқпай ауылында Орал-Ақсай трассасының бойындағы жиырма, үш қабатты алты пәтерлік тұрғын үйлердің аумағын абаттандыруға – 18 051 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Жаңа Өмір ауылында үш қабатты, көп пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына (газбен жабдықтау) – 1 212 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Жаңа Өмір ауылында үш қабатты, көп пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына (электр желісімен жабдықтау) – 6 710 мың теңге;

на строительство семи, трехэтажных, многоквартирных жилых домов с нежилыми помещениями на первом этаже и шести, четырехэтажных, многоквартирных жилых домов из сборно-монолитного каркаса (без наружных сетей) в селе Подстепное Подстепновского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области – 3 488 704 тысячи тенге;
на строительство трехэтажного, многоквартирного жилого дома в селе Жана Омир Теректинского района Западно-Казахстанской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства) – 91 906 тысяч тенге;
на строительство трехэтажного, многоквартирного жилого дома в селе Акжаик Теректинского района Западно-Казахстанской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства) – 167 217 тысяч тенге;
на строительство двух, трехэтажных, многоквартирных жилых домов в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства) – 189 073 тысячи тенге;
на строительство двух, трехэтажных, многоквартирных жилых домов в селе Подстепное Теректинского района Западно-Казахстанской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства)" - 201 417 тысяч тенге;
на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к трехэтажному, многоквартирному жилому дому в селе Жана Омир Теректинского района Западно-Казахстанской области (водоснабжение) – 24 863 тысячи тенге;
на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к трехэтажному, многоквартирному жилому дому в селе Акжаик Теректинского района Западно-Казахстанской области (водоснабжение) – 25 443 тысячи тенге;
на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к двум, трехэтажным, многоквартирным жилым домам в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области (водоснабжение) – 30 237 тысяч тенге;
на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к двум, трехэтажным, многоквартирным жилым домам в селе Подстепное Теректинского района Западно-Казахстанской области (водоснабжение) – 46 084 тысячи тенге;
на благоустройство территории двадцати, трехэтажных, шестиквартирных жилых домов, вдоль трассы Уральск-Аксай в селе Тукпай Подстепновского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области – 18 051 тысяча тенге;
на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к трехэтажному, многоквартирному жилому дому в селе Жана Омир Теректинского района Западно-Казахстанской области (газоснабжение) – 1 212 тысяч тенге;
на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к трехэтажному, многоквартирному жилому дому в селе Жана Омир Теректинского района Западно-Казахстанской области (электроснабжение) – 6 710 тысяч тенге;

Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Ақжайық ауылында үш қабатты көп, пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына (газбен жабдықтау) – 1 921 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Ақжайық ауылында үш қабатты, көп пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына (электр желісімен жабдықтау) – 4 791 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Подстепный ауылында үш қабатты, көп пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына (газбен жабдықтау) – 1 569 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Подстепный ауылында екі, үш қабатты, көп пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына (электр желісімен жабдықтау) - 14 612 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Федоровка ауылында үш қабатты, көп пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына (газбен жабдықтау) – 3 690 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Федоровка ауылында екі, үш қабатты, көп пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына (электр желісімен жабдықтау) – 9 124 мың теңге;
"Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Подстепный ауылындағы үш қабатты көппәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы" нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама жасақтауға (газбен жабдықтау) - 1 138 мың теңге;
"Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Федоровка ауылындағы үш қабатты көппәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы" нысаны бойынша жобалау-сметалық құжаттама жасақтауға (газбен жабдықтау) - 1 130 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Подстепный ауылдық округінің Тоқпай ауылында жиырма, үш қабатты, алты пәтерлік тұрғын үйлердің аумағын абаттандыруға – 2 959 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Подстепный ауылдық округінің Тоқпай ауылында жиырма, үш қабатты, алты пәтерлік тұрғын үйлердің сыртқы инженерлік желілерінің құрылысына – 5 772 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданының Үлкен Еңбек ауылындағы су құбырының құрылысына – 100 762 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданының Пойма ауылындағы су құбырын қайта құруға – 111 745 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданының Тоқпай ауылындағы 290 жер теліміне су құбырының құрылысына – 102 919 мың теңге;

на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к трехэтажному, многоквартирному жилому дому в селе Акжаик Теректинского района Западно-Казахстанской области (газоснабжение) – 1 921 тысяча тенге;
на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к трехэтажному, многоквартирному жилому дому в селе Акжаик Теректинского района Западно-Казахстанской области (электроснабжение) – 4 791 тысяча тенге;
на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к трехэтажному, многоквартирному жилому дому в селе Подстепное Теректинского района Западно-Казахстанской области (газоснабжение) – 1 569 тысяч тенге;
на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к двум, трехэтажным, многоквартирным жилым домам в селе Подстепное Теректинского района Западно-Казахстанской области (электроснабжение) - 14 612 тысяч тенге;
на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к трехэтажному, многоквартирному жилому дому в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области (газоснабжение) – 3 690 тысяч тенге;
на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к двум, трехэтажным, многоквартирным жилым домам в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области (электроснабжение) – 9 124 тысячи тенге;
на разработку проектно-сметной документации по объекту "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к трехэтажному, многоквартирному жилому дому в селе Подстепное Теректинского района Западно-Казахстанской области" (газоснабжение) - 1 138 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации по объекту "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к трехэтажному, многоквартирному жилому дому в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области" (газоснабжение) - 1 130 тысяч тенге;
на благоустройство территории двадцати, трехэтажных, шестиквартирных жилых домов в селе Тукпай Подстепновского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области – 2 959 тысяч тенге;
на строительство наружных инженерных сетей к двадцати, трехэтажным, шестиквартирным жилым домам в селе Тукпай Подстепновского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области – 5 772 тысячи тенге;
на строительство водопровода в селе Улкен Енбек Теректинского района Западно-Казахстанской области – 100 762 тысячи тенге;
на реконструкцию водопровода в селе Пойма Теректинского района Западно-Казахстанской области – 111 745 тысяч тенге;
на строительство водопровода к 290 участкам села Тукпай Теректинского района Западно-Казахстанской области – 102 919 тысяч тенге;

Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Федоровка ауылындағы мұражайы күрделі жөндеуге – 9 807 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Тоқпай ауылына кіреберіс жолды күрделі жөндеуге – 33 298 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Ұзынкөл ауылына кіреберіс жолды күрделі жөндеуге – 100 000 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы, Теректі ауданы, Жаңа Өмір ауылына кіреберіс жолды күрделі жөндеуге – 61 820 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Теректі аудандық
мәслихат хатшысы
А. Нургалиев
Теректі аудандық мәслихатының
2022 жылғы 19 шілдедегі
№ 24-1 шешіміне қосымша
Теректі аудандық мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 18-1 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

на капитальный ремонт музея в селе Федоровка Теректинского района Западно-Казахстанской области – 9 807 тысяч тенге;
на капитальный ремонт подъездной дороги к селу Тукпай Теректинского района Западно-Казахстанской области – 33 298 тысяч тенге;
на капитальный ремонт подъездной дороги к селу Узунколь Теректинского района Западно-Казахстанской области – 100 000 тысяч тенге;
на капитальный ремонт подъездной дороги к селу Жана Омир Теректинского района Западно-Казахстанской области – 61 820 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Теректинского
районного маслихата
А. Нургалиев
Приложение
к решению Теректинского
районного маслихата
от 19 июля 2022 года № 24-1
Приложение 1
к решению Теректинского
районного маслихата
от 28 декабря 2021 года № 18-1
Районный бюджет на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

235 429
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
2 565
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
117 497
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
80 265
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 027
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
43 289
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5 349
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
37 232
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 296
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
7 936
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
86 821
6
Жер қатынастары
31 191
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
31 191
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 527
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
3 300
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 364
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
10
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
55 630
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
55 630
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
55 630
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31 066
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
31 066
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
31 066
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
31 066
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
0

235 429
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
2 565
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
117 497
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
80 265
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
31 027
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
43 289
006
Капитальные расходы государственного органа
600
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5 349
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
37 232
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
29 296
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7 936
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
86 821
6
Земельные отношения
31 191
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
31 191
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
26 527
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
3 300
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 364
007
Капитальные расходы государственного органа
0
10
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
55 630
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
55 630
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
55 630
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31 066
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
31 066
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
31 066
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
31 066
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
0