Шыңғырлау ауданы бойынша 2022 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 26 тамыздағы № 144 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылғы 28 шіледе № 14010 болып тіркелді) сәйкес, Шыңғырлау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Чингирлаускому району на 2022 год
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 26 августа 2022 года № 144
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июля 2016 года № 14010), акимат Чингирлауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Шыңғырлау ауданы бойынша 2022 жылға арналған тізімдік саны бар ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота жұмыскерлердің екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде белгіленсін.
2. Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 57 "Шыңғырлау ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6203 тіркелген, 2020 жылы 28 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

1. Установить квоту рабочих мест на 2022 год для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, с вредными, опасными условиями труда со списочной численностью работников по Чингирлаускому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Чингирлауского района от 24 апреля 2020 года № 57 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Чингирлаускому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6203, опубликованное 28 апреля 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 25 қарашадағы № 158 "Шыңғырлау ауданы бойынша 2022 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы жойылсын.
4. Аудан әкімі аппаратының басшысы осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жариялануын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Бисембаевқа жүктелсін.

3. Отменить постановление акимата Чингирлауского района от 25 ноября 2021 года № 158 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Чингирлаускому району на 2022 год".
4. Руководителю аппарата акима района обеспечить публикацию данного постановления в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бисембаева А.

6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ә. Мұханбетжанова
Шыңғырлау ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "26" тамыздағы
№ 144 қаулысына қосымша
Шыңғырлау ауданы бойынша 2022 жылға арналған мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота пайызы
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны
2022 жылға арналған квота
1
Шыңғырлау ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің "Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

6. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Муханбетжанова А.
Приложение
к постановлению акимата
Чингирлауского района
от "26" августа № 144
Квота рабочих мест для инвалидов по Чингирлаускому району на 2022 год
Наименование организаций
Количество рабочих мест
Процент квоты
Количество рабочих мест согласно установленной квоты
План квоты на 2022 год
1
Коммунальное государственное учреждение "Чингирлауская средняя общеобразовательная школа" отдела образования акимата Чингирлауского района