Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №16-7 "2022-2024 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Қарағаш ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 сәуірдегі № 21-7 шешімі
Шыңғырлау аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №16-7 "2022-2024 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Қарағаш ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Қарағаш ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 121 мың теңге:
салықтық түсімдер – 946 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 36 175 мың теңге;
2) шығындар – 37 271 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -150 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 150 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 150 мың теңге.";
4-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2022 жылға арналған Қарағаш ауылдық округі бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 7 675 мың теңге ескерілсін:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"факторлық-баллдық шкалаға негізделген мемлекеттік қызметкерлер еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесіне арналған шығыстарға – 7 675 мың теңге;".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 30 декабря 2021 года №16-7 "О бюджете Карагашского сельского округа Чингирлауского района на 2022-2024 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 апреля 2022 года № 21-7
Чингирлауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 30 декабря 2021 года №16-7 "О бюджете Карагашского сельского округа Чингирлауского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карагашского сельского округа Чингирлауского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 121 тысяча тенге:
налоговые поступления – 946 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 36 175 тысяч тенге;
2) затраты – 37 271 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -150 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 150 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 150 тысяч тенге.";
в пункте 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в бюджете Карагашского сельского округа на 2022 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 7675 тысяч тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на новую систему оплаты труда государственных служащих основанной на факторно-бальной шкале – 7675 тысяч тенге;".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.