Алакөл ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Жетісу облысы Алакөл ауданы әкімінің 2023 жылғы 13 сәуірдегі № 19 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 1-тармағының 13-тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48-бабына және 50-бабының 2-тармағының 2-тармақшасына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, 2023 жылғы 4 сәуірдегі Алакөл ауданының төтенше жағдайлардың алдын алу және жою комиссия отырысының №3 хаттамасы негізінде ШЕШТІМ:
1. Алакөл ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Алакөл ауданы әкімінің орынбасары Д.О.Қанағатов тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Абдинов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Алакольского района
Решение акима Алакольского района области Жетісу от 13 апреля 2023 года № 19
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2 пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года №756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола заседания комиссии Алакольского района по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций №3 от 4 апреля 2023 года РЕШИЛ:
1. Объявить на территории Алакольского района чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба назначить заместителя акима Алакольского района Канагатова Д.О.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Абдинов А.