Көкшетау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № С-25/12 "2023-2025 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 29 қыркүйектегі № С-7/2 шешімі
Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № С-25/12 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023–2025 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 004 273,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 42 964,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 800,0 мың теңге;
трансферттер түсімі –960 509,0 мың теңге;
2) шығындар –1 009 848,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 574,4 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 574,4 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы, осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 26 декабря 2022 года № С-25/12 "О бюджете Красноярского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 29 сентября 2023 года № С-7/2
Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О бюджете Красноярского сельского округа на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № С-25/12 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 004 273,9 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 42 964,9 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 800,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 960 509,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 009 848,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 574,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 574,4 тысячи тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению, к настоящему решению.