Көкшетау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № С-25/13 "2023-2025 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 19 қаңтардағы № С-27/7 шешімі
Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № С-25/13 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023–2025 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –101 032,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 360,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 96 552 мың теңге;
2) шығындар – 101 184,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 152,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 152,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы, осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жетінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының төрағасы
Р.Калишев
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2023 жылғы 19 қаңтардағы
№ С-27/7 шешіміне
қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№ С-25/13 шешіміне
1 қосымша
2023 жылға арналған Станционный кентінің бюджеті
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 26 декабря 2022 года № С-25/13 "О бюджете поселка Станционный на 2023-2025 годы
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 19 января 2023 года № С-27/7
Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О бюджете поселка Станционный на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № С-25/13 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Станционный на 2023–2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 101 032,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 360,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20,0 тыс. тенге;
поступления трансфертов – 96 552 тысячи тенге;
2) затраты – 101 184,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 152,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 152,1 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Кокшетауского
городского маслихата седьмого созыва
Р.Калишев
Приложение к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 19 января
2023 года № С-27/7
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 26 декабря
2022 года № С-25/13
Бюджет на 2023 год поселка Станционный
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы