Степногорск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 7С-22/2 "2023-2025 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 18 мамырдағы № 8С-2/2 шешімі
Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 7С-22/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 710 370,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 180 886 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 35 180 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 963 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 443 341,5 мың теңге;
2) шығындар – 13 154 838,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 241 316,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 10 350 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 251 666,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 17 000 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 17 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 220 151 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 220 151 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 22 декабря 2022 года № 7С-22/2 "О бюджете города на 2023-2025 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 18 мая 2023 года № 8С-2/2
Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата "О бюджете города на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 7С-2/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 710 370,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 180 886 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 35 180 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 50 963 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5 443 341,5 тысяча тенге;
2) затраты – 13 154 838,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 241 316,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10 350 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 251 666,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 17 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 17 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 220 151 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 220 151 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
259 705,7
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 210
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
120 136,9
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1677
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
134 997,9
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
105 637
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
63 611,7
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
18 329,4
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
212 347
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
212 347
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
103 965
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 825
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 523
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
9 581
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
94 453
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 249 471,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
985 003,6
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
925 003,6
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
606 243,6
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
97 960
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
220 800
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
60 000
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
60 000
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
0
2
Коммуналдық шаруашылық

002
Программа занятости
259 705,7
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 210
006
Оказание жилищной помощи
6 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
120 136,9
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1677
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
134 997,9
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
105 637
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
63 611,7
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
18 329,4
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
212 347
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
212 347
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
103 965
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 825
021
Капитальные расходы государственного органа
1 523
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
9 581
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
94 453
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 249 471,3
1
Жилищное хозяйство
985 003,6
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
925 003,6
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
606 243,6
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
97 960
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
220 800
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
60 000
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
60 000
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
50 000
2
Коммунальное хозяйство