Ақкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № С 32-1 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 9 маусымдағы № С 6-1 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № С 32-1 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақкөл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 594 504,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 143 128,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 65 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 386 376,6 мың теңге;
2) шығындар – 605 504,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -11 000,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 11 000,2 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2023-2025 жылдарға арналған Қарасай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 527 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 043,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1 989,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 40 495,0 мың теңге;
2) шығындар – 45 438,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -911,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 911,0 мың теңге.";
16 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2023-2025 жылдарға арналған Азат ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 183,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 819,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26 364,0 мың теңге;
2) шығындар – 30 751,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -1 568,2 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № С 32-1 "О бюджетах города районного значения, села, сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 9 июня 2023 года № С 6-1
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджетах города районного значения, села, сельских округов на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № С 32-1, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Акколь на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 594 504,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 143 128,0 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 65 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 386 376,6 тысяч тенге;
2) затраты – 605 504,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 000,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 000,2 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Карасайского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 527,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 043,0 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 1 989,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40 495,0 тысяч тенге;
2) затраты – 45 438,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -911,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 911,0 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Утвердить бюджет села Азат на 2023-2025 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 183,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 819,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 364,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30 751,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 568,2 тысяч тенге;