2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Кеңес ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С 13-3 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 9-1-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 2-7-тармағына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Кеңес ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 77 455,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 336,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 30 032,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 37 087,5 мың теңге;
2) шығындар – 87 168,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -9 712,6 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 9 712,6 мың теңге.

О бюджете Кенесского сельского округа Аккольского района на 2024-2026 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2023 года № С 13-3.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кенесского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 77 455,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 336,0 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 30 032,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 087,5 тысяч тенге;
2) затраты – 87 168,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 712,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 712,6 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 25.11.2024 № С 31-4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. 2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Кеңес ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2024 жылы – 33 311,0 мың теңге;
2025 жылы – 34 020,0 мың теңге;
2026 жылы – 33 534,0 мың теңге.
3. Осы шешiм 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл аудандық мәслихатының төрағасы Д.Салыбекова
Ақкөл аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2024 № С 31-4 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в бюджете Кенесского сельского округа Аккольского района на 2024-2026 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2024 год – 33 311,0 тысяч тенге;
2025 год – 34 020,0 тысяч тенге;
2026 год – 33 534,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Аккольского районного маслихата Д.Салыбекова
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата