2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Қарасай ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № С 13-5 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 9-1-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 2-7-тармағына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Қарасай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56 782,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 818,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 50 963,5 мың теңге;
2) шығындар – 57 988,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -1 206,4 мың теңге;

О бюджете Карасайского сельского округа Аккольского района на 2024-2026 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2023 года № С 13-5.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карасайского сельского округа Аккольского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 782,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 818,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 963,5 тысяч тенге;
2) затраты – 57 988,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 206,4 тысяч тенге;

6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 206,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 12.06.2024 № С 23-5 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
2. 2024-2026 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Қарасай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2024 жылы – 24 835,0 мың теңге;
2025 жылы – 25 344,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 206,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12.06.2024 № С 23-5 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в бюджете Карасайского сельского округа Аккольского района на 2024-2026 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2024 год – 24 835,0 тысяч тенге;
2025 год – 25 344,0 тысяч тенге;