Аршалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 36/2 "2023-2025 жылдарға арналған Аршалы ауданының кент, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 мамырдағы № 3/3 шешімі
Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Аршалы ауданының кент, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 36/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Аршалы кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 434 478,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 53 400,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 259,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 380 819,0 мың теңге;
2) шығындар – 441 232,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 754,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 754,0 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Ижев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97 019,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 495,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 499,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 89 025,0 мың теңге;
2) шығындар – 105 024,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 005,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 005,6 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Жібек жолы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 199 383,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 65 568,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 113 815,0 мың теңге;
2) шығындар – 232 383,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 36/2 "О бюджетах поселка, сельских округов Аршалынского района на 2023-2025 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 30 мая 2023 года № 3/3
Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О бюджетах поселка, сельских округов Аршалынского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 36/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Аршалы на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 434 478,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 53 400,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 259,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 380 819,0 тысяч тенге;
2) затраты – 441 232,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 754,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 754,0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Ижевского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 97 019,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 495,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 499,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89 025,0 тысяч тенге;
2) затраты – 105 024,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 005,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 005,6 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жибек жолы на 2023-2025 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 199 383,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 65 568,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 113 815,0 тысяч тенге;
2) затраты – 232 383,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 33 000,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33 000,0 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2023-2025 жылдарға арналған Константинов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 946,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 818,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 374,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 60 754,0 мың теңге;
2) шығындар – 69 922,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 976,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 976,2 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2023-2025 жылдарға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 636,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 007,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 49 629,0 мың теңге;
2) шығындар – 54 703,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 067,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 067,2 мың теңге.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2023-2025 жылдарға арналған Волгодонов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26, 27 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 243,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 540,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30 703,0 мың теңге;
2) шығындар – 39 451,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 208,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 208,4 мың теңге.";
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 33 000,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33 000,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Константиновского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 68 946,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 818,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 374,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60 754,0 тысяч тенге;
2) затраты – 69 922,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 976,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 976,2 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 53 636,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 007,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 629,0 тысяч тенге;
2) затраты – 54 703,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 067,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 067,2 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Волгодоновского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 25, 26, 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 39 243,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 540,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 703,0 тысяч тенге;
2) затраты – 39 451,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 208,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 208,4 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции: