Аршалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/2 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 шілдедегі № 4/2 шешімі
Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 405 689,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 837 799,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 516,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 530 374,2 мың теңге;
2) шығындар – 17 612 107,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 69 230,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 155 250,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 86 020,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 275 648,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 275 648,6 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 35/2 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 18 июля 2023 года № 4/2
Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 35/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 17 405 689,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 837 799,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 516,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 530 374,2 тысячи тенге;
2) затраты – 17 612 107,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 69 230,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 155 250,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 86 020,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 275 648,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 275 648,6 тысяч тенге.";

414 548,4
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
36 906,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36 906,5
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
36 906,5
2
Әлеуметтiк көмек
320 098,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
320 098,9
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
138 311,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
39 278,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
56 325,4
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
900,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
2 187,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен
29 015,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
54 082,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
57 023,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
57 023,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 511,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
470,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5 827,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4 415,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 543 705,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7 193 225,6
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
7 193 225,6
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
47 745,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
7 078 280,1
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
67 200,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1 314 084,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

414 548,4
1
Социальное обеспечение
36 906,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36 906,5
005
Государственная адресная социальная помощь
36 906,5
2
Социальная помощь
320 098,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
320 098,9
002
Программа занятости
138 311,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
39 278,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
56 325,4
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
900,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 187,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
29 015,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
54 082,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
57 023,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
57 023,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
46 511,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
470,0
021
Капитальные расходы государственного органа
250,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5 827,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4 415,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 543 705,3
1
Жилищное хозяйство
7 193 225,6
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
7 193 225,6
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
47 745,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 078 280,1
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
67 200,0
2
Коммунальное хозяйство
1 314 084,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

1 108 549,0
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
362 988,0
Аршалы ауданы Бабатай станциясының кентішілік жолдарын көшелерін күрделі жөндеу
272 809,0
Аршалы ауданы Елтоқ ауылының кентішілік жолдарын көшелерін күрделі жөндеу
472 752,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
67 200,0
Халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
67 200,0
Нысаналы даму трансферттері
9 090 702,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
6 742 108,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында сумен жабдықтаудың таратушы желілерін реконструкциялау
500 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Елтоқ ауылдық округінің 42 разъезіне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым су құбыры желілері (су құбыры желілері) құрылысы
218 520,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылының 1,3,4,6,7 және 8 шағын аудандарында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (көше-жол желісі) құрылысы
3 140 600,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылының 6,7 және 8 шағын аудандарында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (электрмен жабдықтау желілері) құрылысы
400 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылының 6,7 және 8 шағын аудандарында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (су құбыры желілері) құрылысы
366 849,0
Аршалы ауданы, Аршалы кентінде 300 орындық мәдениет үйі құрылысы
400 00,0
Константинов ауылында көше жарығы құрылысы
43 959,0
Сараба ауылында көше жарығы құрылысы
63 240,0
Ижев ауылында көше жарығы құрылысы
60 902,0
Ақбұлақ ауылында көше жарығы құрылысы
27 648,0
Елтоқ ауылдық округінің 42 разъезіне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (көше-жол желілері) құрылысы
922 435,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдар құрылысы
597 955,0
Жібек жолы ауылдық округінің Жалтыркөл ауылындағы (көше-жол желісі)
2 348 594,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 348 594,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында, Жалтыркөл ауылында газ құбыры және оның тармақтары құрылысы
155 250,0
Бюджеттік кредиттер
оның ішінде:
155 250,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)экономика және қаржы бөлімі
155 250,0
Аршалы аудандық
мәслихатының

1 108 549,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Жибек жолы Аршалынского района
362 988,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог улиц станции Бабатай Аршалынского района
272 809,0
Капитальный ремонт внутрипоселковх дорог улиц села Елтоқ Аршалынского района
472 752,0
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
67 200,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально-уязвимых слоев населения
67 200,0
Целевые трансферты на развитие
9 090 702,0
в том числе:
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
6 742 108,0
Реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
500 000,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры водопроводные сети в Разъезд 42 сельского округа Елтоқ Аршалынского района Акмолинской области(водопроводные сети)
218 520,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в микрорайонах 1,3,4,6,7 и 8 села Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области (улично-дорожная сеть)
3 140 600,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в микрорайонах 6,7 и 8 села Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области (линии электроснабжения)
400 000,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в микрорайонах 6,7 и 8 села Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области (водопроводные сети)
366 849,0
Строительство Дома культуры на 300 мест в поселке Аршалы, Аршалынского района
400 00,0
Строительство уличного освещения в селе Константиновка
43 959,0
Строительство уличного освещения в селе Сараба
63 240,0
Строительство уличного освещения в селе Ижевское
60 902,0
Строительство уличного освещения в селе Акбулак
27 648,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (улично-дорожные сети) в Разъезд 42 сельского округа Елтоқ
922 435,0
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктур
ы в селе Жалтырколь сельского округа Жибек жолы (улично-дорожная сеть)
597 955,0
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 348 594,0
Строительство газопровода и ответвления от них в селе Жибек жолы, селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
2 348 594,0
Бюджетные кредиты
155 250,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
155 250,0
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
155 250,0
Приложение 3 к решению
Аршалынского районного
маслихата

2023 жылғы 18 шілдедегі
№ 4/2 шешіміне
3-қосымша
Аршалы аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 35/2 шешіміне
5-қосымша
2023 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Атауы
3 263 885,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 843 084,6
оның ішінде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала)әкімінің аппараты
17 461,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге материалдық-техникалық базаны нығайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
17 461,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

от 18 июля 2023 года
№ 4/2
Приложение 5 к решению
Аршалынского районного
маслихата
от 26 декабря 2022 года
№ 35/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2023 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
3 263 885,7
Целевые текущие трансферты
1 843 084,6
в том числе:
Аппарат акима района (города областного значения)
17 461,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на укрепление материально-технической базы
17 461,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

120 775,4
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
5 827,0
Мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмірін жақсартуға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
16 496,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
10 301,0
Ауылдық жерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
39 278,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге мемлекеттік атаулы көмек шығаруға берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
35 860,0
Басқа мемлекеттердің аумағында жауынгерлік іс-қимыл ардагерлеріне санаторий-курорттық емделуге облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
4 830,0
Басқа мемлекеттердің аумағында соғыс қимылдары ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек шығаруға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
345,0
Чернобыль атом станциясындағы кейінгі апаттарды жоюға қатысатын адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек шығаруға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5 078,4
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шыққан күнін мерекелеуге Ауған соғысы ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттерге берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2 760,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
64 119,0
"Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
23 169,0
Аршалы ауданы Түрген ауылдық мәдениет үйін күрделі жөндеу
23 169,0
Облыстық бюджеттен мәдениет ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
40 950,0
Аршалы ауданының Бұлақсай ауылдық клубына блоктық-модульдік қазандық сатып алу
40 950,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 609 703,4
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:

120 775,4
Распределение целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5 827,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на обеспечение прав и улучшение жизни лиц с инвалидностью
16 496,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение льготного проезда
10 301,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
39 278,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной помощи
35 860,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на санаторно-курортное лечение ветеранам боевых действий на территории других государств
4 830,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
345,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной станции
5 078,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на единовременную социальную помощь ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
2 760,0
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
64 119,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" в том числе:
23 169,0
Капитальный ремонт Тургеневского сельского Дома культуры Аршалынского района
23 169,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на материально-техническое оснащение организаций культуры в том числе:
40 950,0
Приобретение блочно-модульной котельной в Булаксайский сельский клуб Аршалынского района
40 950,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 609 703,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на развитие жилищно-коммунального хозяйства, в том числе:

69 703,4
Аршалы ауданының жылу желілерін техникалық тексеру
3 347,4
Аршалы кентіндегі автоматтандырылған газ тарату станциясының жабдықтарын интеграциялау
30 000,0
Аршалы ауданы Аршалы кентінде балалар ойын алаңын орнату
25 918,0
Аршалы ауданы Аршалы кентінде контейнерлер орната отырып контейнерлік алаңдарды орнату
10 438,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
1 340 000,0
Екатеринбур-Алматы автобанынан Аршалы ауданының ұзындығы 15 шақырым болатын Бірсуат ауылына дейінгі автожолды күрделі жөндеу
400 000,0
Аршалы ауданы Арнасай ауылының кентішілік жолдарын көшелерін күрделі жөндеу
150 000,0
Аршалы ауданы Анар станциясының жалпы пайдаланымдағы кірме автомобиль жолын күрделі жөндеу
200 000,0
Аршалы ауданы Сары Оба ауылындағы автомобиль жолын күрделі жөндеу
144 183,0
Анар ауылдық округінің кентішілік жолдарын орташа жөндеу Қазақстан көшесі
63 763,0
Аршалы ауданы Сарыоба станциясының кентішілік жолдарын орташа жөндеу
30 000,0
Аршалы ауданы Аршалы кентінің кентішілік жолдарын асфальтбетонмен орташа жөндеу
252 054,0
Аршалы ауданы Бірсуат ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеу
100 000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу "Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру, оның ішінде:
100 000,0
Аршалы ауданы Түрген ауылының кентішілік жолдарын асфальтбетонмен орташа жөндеу
50 000,0
Аршалы ауданы Анаркөл ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеу
50 000,0
Аршалы ауданын материалдық техникалық жарақтандыруға
100 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
31 026,0
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылының бас жоспарын түзету
31 026,0
Нысаналы даму трансферттері
2 113 249,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22 726,0
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылының 8 шағын ауданындағы көпірді реконструкциялау, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
11 363,0
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылының 7 шағын ауданындағы көпірдің жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу, қайта жаңарту
11 363,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

69 703,4
Техническое обследование тепловых сетей Аршалынского района
3 347,4
Интеграция оборудования автоматизированной газораспределительной станции в поселке Аршалы
30 000,0
Устройство детской игровой площадки в поселке Аршалы Аршалынского района
25 918,0
Устройство контейнерных площадок с установкой контейнеров в поселке Аршалы Аршалынского района
10 438,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог, в том числе:
1 340 000,0
Капитальный ремонт автодороги от автобана Екатеринбург-Алматы до села Берсуат протяженностью 15 километров Аршалынского района
400 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог улиц села Арнасай Аршалынского района
150 000,0
Капитальный ремонт подъездной автомобильной дороги общего пользования станции Анар Аршалынского района
200 000,0
Капитальный ремонт автомобильной дороги в селе Сары Оба Аршалынского района
144 183,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог сельского округа Анар улица Казахстан
63 763,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог станции Сарыоба Аршалынского района
30 000,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог поселка Аршалы Аршалынского района
252 054,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог села Берсуат Аршалынского района
100 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам нам реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамкахз проекта "Ауыл-Ел бесігі" в том числе:
100 000,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог села Турген Аршалынского района
50 000,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог села Анаркөл Аршалынского района
50 000,0
На материально техническое оснащение Аршалынскогот района
100 000,0
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
31 026,0
Корректировка генерального плана села Жибек жолы Аршалынского района
31 026,0
Целевые трансферты на развитие
2 113 249,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22 726,0
Разработка проектно-сметной документации, реконструкция моста в 8-ом микрорайоне села Жибек жолы Аршалынского района
11 363,0
Разработка проектно-сметной документации, реконструкция моста в 7-ом микрорайоне села Жибек жолы Аршалынского района
11 363,0
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

1 398 075,1
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым (электрмен жабдықтау желісі) салу
30 000,0
"Новоалександровка" 110/35/10 Кв КС реконструкциялау
110 115,2
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында су құбыры желілері құрылысы
72 485,1
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
112 023,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылым (электр тарату желісі) құрылысы
330 725,8
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылындағы 6, 7 және 8 шағын аудандарында инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылым (электрмен жабдықтау желісі) құрылысы
250 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылындағы 6, 7 және 8 шағынауданында инженерлік – коммуникациялық инфрақұрылым (су құбыры желілері) құрылысы
376 000,0
"Аршалы кентінде 45 пәтерлі тұрғын үй құрылысы" құрылысы жобасын түзету. 4 және 5 қабаттарды алып тастау. Ақмола облысы Аршалы ауданы Аршалы кентінде 27 пәтерлі тұрғын үй құрылысы
45 856,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылым (көше-жол желілері) құрылысы
70 870,0
Аршалы аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 18 шілдедегі
№ 4/2 шешіміне
4-қосымша
Аршалы аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 35/2 шешіміне
6-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджеттен кент және ауылдық округ бюджеттеріне берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
2 280 292,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2 280 292,9
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 084 905,0
Астана қаласына іргелес елді мекендердің көлік инфрақұрылымын жөндеуге республикалық бюджеттен берілетін нысаналы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
1 108 549,0
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
362 988,0
Аршалы ауданы Бабатай кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
272 809,0
Аршалы ауданы Елтоқ ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
472 752,0
"Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
100 000,0
Аршалы ауданы Түрген ауылындағы кентішілік жолдарды асфальтбетонмен орташа жөндеу
50 000,0
Аршалы ауданы Анаркөл ауылының кентішілік жолдарын асфальтбетонмен орташа жөндеу
50 000,0
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:

1 398 075,1
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линии электроснабжения) в с.Жибек жолы Аршалынского рйона Акмолинской области
30 000,0
Реконструкция ПС 110/35/10 Кв "Новоалександровка"
110 115,2
Строительство водопроводных сетей в селе Жибек жолы Аршалынского района
72 485,1
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
112 023,0
Строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры (линия электропередачи) в селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
330 725,8
Строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры в микрорайоне 6, 7 и 8 в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области (линия электроснабжения)
250 000,0
Строительство инженерно – коммуникационной инфраструктуры (водопроводные сети) в микрорайоне 6, 7 и 8 в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
376 000,0
Корректировка рабочего проекта "Строительство 45-ти квартирного жилого дома в поселке Аршалы". Исключение 4 и 5 этажей. Строительство 27-ми квартирного жилого дома в поселке Аршалы Аршалынского района Акмолинской области
45 856,0
Строительство инженерно - коммуникационной инфраструктуры (улично-дорожные сети) в селе Жалтырколь Аршалынского района Акмолинской области
70 870,0
Приложение 4 к решению
Аршалынского районного
маслихата
от 18 июля 2023 года
№ 4/2
Приложение 6 к решению
Аршалынского районного
маслихата
от 26 декабря 2022 года
№ 35/2
Целевые трансферты из районного бюджета бюджетам поселка и сельских округов на 2023 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
2 280 292,9
Целевые текущие трансферты
2 280 292,9
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 084 905,0
Распределение сумм целевых целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на ремонт транспортной инфраструктуры населенных пунктов, прилегающих к городу Астана в том числе:
1 108 549,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Жибек жолы Аршалынского района
362 988,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог станции Бабатай Аршалынского района
272 809,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Елтоқ Аршалынского района
472 752,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" в том числе:
100 000,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог в селе Турген Аршалынского района
50 000,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог села Анаркөл Аршалынского района
50 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов районным (городов областного значения) бюджетам на развитие жилищно-коммунального хозяйства в том числе:

36 356,0
Аршалы ауданы Аршалы кентінде балалар ойын алаңын орнату
25 918,0
Аршалы ауданы Аршалы кентінде контейнерлер орната отырып контейнерлік алаңдарды орнату
10 438,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттерге жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
740 000,0
Аршалы ауданы Арнасай ауылының кентішілік жолдарын көшелерін күрделі жөндеу
150 000,0
Аршалы ауданы Сары-Оба ауылындағы автомобиль жолын күрделі жөндеу
144 183,0
Анар ауылдық округінің кентішілік жолдарын орташа жөндеу Қазақстан көшесі
63 763,0
Аршалы ауданы Аршалы кентіндегі кентішілік жолдарды асфальтбетонмен орташа жөндеу
252 054,0
Аршалы ауданы Сарыоба станциясының кентішілік жолдарын орташа жөндеу
30 000,0
Аршалы ауданы Бірсуат ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеу
100 000,0
Мемлекеттік органдардың материалдық-техникалық базасын нығайтуға
100 000,0
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын аудандық бюджет қаражаты есебінен бөлу оның ішінде:
195 387,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4 415,0
Елтоқ ауылдық округінің әлеуметтік қызметкерлеріне еңбекақы төлеу қорына
1 800,0
Михайлов ауылдық округінің әлеуметтік қызметкерлеріне еңбекақы төлеу қорына
2 615,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
168 572,1
Бірсуат ауылдық округінің әкімшілік ғимараты үшін жылуды ағымдағы жөндеуге
1,0
Бірсуат ауылдық округінің әкімшілік ғимараты үшін шатырды ағымдағы жөндеуге
1,0
Алдыңғы аспалы прожекторлары бар металл әріптерді дайындау және монтаждау
2 688,9
Митченко кентіндегі кентішілік жолдарды асфальтбетонмен ағымдағы жөндеу
108 035,2
Аршалы кентінің Заводская көшесіндегі асфальтбетон жабыны бар жолды ағымдағы жөндеу
13 200,0
Аршалы кентіндегі жолдарды ағымдағы (шұңқырлы) жөндеу
5 580,2
Елтоқ ауылында электр тіректерін жалға алу және көше жарықтандыру шамдарын орнату бойынша жұмыстар
6 337,9
Аршалы кентіндегі су құбыры құдықтарын ағымдағы жөндеу
3 946,3
Аршалы ауданы Ақбұлақ ауылында қоршауы бар балалар ойын алаңын сатып алу және орнату
7 000,0
Анаркөл ауылындағы су мұнарасын ағымдағы жөндеу
7 000,0
Түрген ауылдық округі үшін тереңдік сорғыларын сатып алу
2 103,6
Жібек жолы ауылдық округінің санитариясын қамтамасыз етуге
10 000,0
Елтоқ ауылының стадионын ағымдағы жөндеу
2 678,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала)әкімінің аппараты

36 356,0
Устройство детской игровой площадки в поселке Аршалы Аршалынского района
25 918,0
Устройство контейнерных площадок с установкой контейнеров в поселке Аршалы Аршалынского района
10 438,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (города областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог в том числе:
740 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог улиц села Арнасай Аршалынского района
150 000,0
Капитальный ремонт автомобильной дороги в селе Сары-Оба Аршалынского района
144 183,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог сельского округа Анар улица Казахстан
63 763,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог в поселке Аршалы Аршалынского района
252 054,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог станции Сарыоба Аршалынского района
30 000,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог села Берсуат Аршалынского района
100 000,0
На укрепление материально-технической базы государственных органов
100 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов за счет средств районного бюджета в том числе:
195 387,9
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4 415,0
На фонд оплаты труда социальных работников сельского округа Елтоқ
1 800,0
На фонд оплаты труда социальных работников Михайловского сельского округа
2 615,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
168 572,1
На текущий ремонт отопления для административного здания Берсуатского сельского округа
1,0
На текущий ремонт кровли для административного здания Берсуатского сельского округа
1,0
Изготовление и монтаж металических букв с фронтальной подвеской прожекторами
2 688,9
Текущий ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог по улице Митченко в поселкеАршалы
108 035,2
Текущий ремонт дороги с асфальтобетонным покрытием по улице Заводская поселка Аршалы
13 200,0
Текущий (ямочный) ремонт дорог в поселке Аршалы
5 580,2
На аренду электроопор и работы по установке светильников уличного освещения в селе Елтоқ
6 337,9
Текущий ремонт водопроводных колодцев в поселке Аршалы
3 946,3
Приобретение и установка детской игровой площадки с ограждением в селе Акбулак Аршалынского района
7 000,0
Текущий ремонт водонапорной башни в селе Анаркөл
7 000,0
Приобретение глубинных насосов для сельского округа Турген
2 103,6
На обеспечение санитарии сельского округа Жибек жолы
10 000,0
Текущий ремонт стадиона села Елтоқ
2 678,0
Аппарат акима района (города областного значения)

19 250,8
Елтоқ ауылдық округі әкімінің аппараты үшін қызметтік автокөлік сатып алу
7 290,0
Елтоқ ауылдық округі әкімінің аппараты үшін бонустар төлеуге
722,2
Михайлов ауылдық округі әкімі аппараты үшін мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеу қорына
1 219,0
Жібек жолы ауылдық округі әкімдігі ғимаратының үй жайын жалдау ақысын төлеуге
8 544,6
Арнасай ауылдық округі әкімі аппараты үшін біліктілікті арттыру курстарына ақы төлеуге
412,4
Арнасай ауылдық округі әкімі аппараты үшін іссапар шығыстарын төлеуге
1 062,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)экономика және қаржы бөлімі
3 150,0
Ауданның ауылдық округтері үшін" Парус-Қаз "бағдарламасында" Бюджеттік есеп" модулін сатып алуға
3 150,0

19 250,8
Приобретение служебного автотранспорта для аппарата акима сельского округа Елтоқ
7 290,0
На выплату бонусов для аппарата акима сельского округа Елтоқ
722,2
На фонд оплаты труда государственных служащих для аппарата акима Михайловского сельского округа
1 219,0
На оплату аренды помещения здания акимата сельского округа Жибек жолы
8 544,6
На оплату курсов повышения квалификации для аппарата акима сельского округа Арнасай
412,4
На оплату командировочных расходов для аппарата акима сельского округа Арнасай
1 062,6
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 150,0
На приобретение модуля "Бюджетный учет" в программе "Парус-Каз" для сельских округов района
3 150,0