Аршалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 36/2 "2023-2025 жылдарға арналған Аршалы ауданының кент, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 қарашадағы № 9/2 шешімі
Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Аршалы ауданының кент, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 36/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Аршалы кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 499 114,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 53 400,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 259,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 445 455,6 мың теңге;
2) шығындар – 505 868,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 754,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 754,0 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Ижев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 369,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 495,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 499,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 39 375,0 мың теңге;
2) шығындар – 55 374,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 005,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 005,6 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2023-2025 жылдарға арналған Жібек жолы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 655 991,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 65 568,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 570 423,3 мың теңге;
2) шығындар – 688 992,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 36/2 "О бюджетах поселка, сельских округов Аршалынского района на 2023-2025 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 28 ноября 2023 года № 9/2
Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О бюджетах поселка, сельских округов Аршалынского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 36/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Аршалы на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 499 114,9 тысяч тенге , в том числе:
налоговые поступления – 53 400,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 259 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 445 455,9 тысяч тенге;
2) затраты – 505 868,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 754,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 754,0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Ижевского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 47 369,0 тысяч тенге , в том числе:
налоговые поступления – 7 495,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 499,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 375,0 тысяч тенге;
2) затраты – 55 374,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 005,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 005,6 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жибек жолы на 2023-2025 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 655 991,3 тысячи тенге , в том числе:
налоговые поступления – 65 568,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 570 423,3 тысяч тенге;
2) затраты – 688 992,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 33 001,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33 001,3 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2023-2025 жылдарға арналған Анар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11,12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 156 419,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 210,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 153 209,0 мың теңге;
2) шығындар – 159 018,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 599,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 599,1 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2023-2025 жылдарға арналған Бірсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 180 606,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 627,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 177 979,8 мың теңге;
2) шығындар – 180 606,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2023-2025 жылдарға арналған Түрген ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 92 268,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 200,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 89 068,6 мың теңге;
2) шығындар – 92 284,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -16,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16,0 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2023-2025 жылдарға арналған Константинов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 946,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 818,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 374,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 60 754,0 мың теңге;
2) шығындар – 69 924,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -33 001,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33 001,3 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Анарского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 156 419,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 210,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 153 209,0 тысяч тенге;
2) затраты – 159 018,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 2 599,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 599,1 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Берсуатского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 180 606,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 627,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 177 979,8 тысяч тенге;
2) затраты – 180 606,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге."
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет сельского округа Турген на 2023-2025 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 92 268,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 200,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89 068,6 тысяч тенге;
2) затраты – 92 284,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -16,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16,0 тысяч тенге."
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Константиновского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 68 946,0 тысяч тенге , в том числе:
налоговые поступления – 7 818,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 374,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60 754,0 тысяч тенге;
2) затраты – 69 924,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 978,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 978,6 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2023-2025 жылдарға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 114,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 007,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 53 107,0 мың теңге;
2) шығындар – 58 191,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 077,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 077,2 мың теңге.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2023-2025 жылдарға арналған Елтоқ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26, 27 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 531 173,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 163,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 376,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 522 633,1 мың теңге;
2) шығындар – 531 381,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 208,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 208,5 мың теңге.";
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. 2023-2025 жылдарға арналған Арнасай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29, 30 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 180 758,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 967,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 175 791,0 мың теңге;
2) шығындар – 183 306,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 548,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 548,6 мың теңге.";
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2023-2025 жылдарға арналған Сараба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32, 33 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета – - 978,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 978,6 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 57 114,0 тысяч тенге , в том числе:
налоговые поступления – 4 007,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 107,0 тысяч тенге;
2) затраты – 58 191,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 077,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 077,2тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет сельского округа Елтоқ на 2023-2025 годы, согласно приложениям 25, 26, 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 531 173,1 тысяч тенге , в том числе:
налоговые поступления – 7 163,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 376,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 522 633,1 тысяча тенге;
2) затраты – 531 381,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 208,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 208,5 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет сельского округа Арнасай на 2023-2025 годы, согласно приложениям 28, 29, 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 180 758,0 тысяч тенге , в том числе:
налоговые поступления – 4 967,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 175 791,0 тысяч тенге;
2) затраты – 183 306,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 548,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 548,6 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Сарабинского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 31, 32, 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объҰмах:

1 701 671,5
Астана қаласына іргелес елді мекендердің көлік инфрақұрылымын жөндеуге республикалық бюджеттен берілетін нысаналы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
835 740,0
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
362 988,0
Аршалы ауданы Волгодонов ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
472 752,0
"Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
100 000,0
Аршалы ауданы Түрген ауылындағы кентішілік жолдарды асфальтбетонмен орташа жөндеу
50 000,0
Аршалы ауданы Донецк ауылының кентішілік жолдарын асфальтбетонмен орташа жөндеу
50 000,0
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
27 028,5
Аршалы ауданы Аршалы кентінде балалар ойын алаңын орнату
16 732,8
Аршалы ауданы Аршалы кентінде контейнерлер орната отырып контейнерлік алаңдарды орнату
5 670,0
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылындағы көше жарығын ағымдағы жөндеу
4 625,7
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттерге жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
638 903,0
Аршалы ауданы Арнасай ауылының кентішілік жолдарын көшелерін күрделі жөндеу
150 000,0
Аршалы ауданы Сары-Оба ауылындағы автомобиль жолын күрделі жөндеу
144 183,0
Анар ауылдық округінің кентішілік жолдарын орташа жөндеу Қазақстан көшесі
50 848,0
Аршалы ауданы Аршалы кентіндегі кентішілік жолдарды асфальтбетонмен орташа жөндеу
193 872,0
Аршалы ауданы Бірсуат ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеу
100 000,0
Мемлекеттік органдардың материалдық-техникалық базасын нығайтуға
100 000,0
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын аудандық бюджет қаражаты есебінен бөлу оның ішінде:
308 053,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4 059,0
Волгодонов ауылдық округінің әлеуметтік қызметкерлеріне еңбекақы төлеу қорына
1 800,0
Михайлов ауылдық округінің әлеуметтік қызметкерлеріне еңбекақы төлеу қорына
2 259,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
281 376,6
Бірсуат ауылдық округінің әкімшілік ғимараты үшін жылуды ағымдағы жөндеуге

1 701 671,5
Распределение сумм целевых целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на ремонт транспортной инфраструктуры населенных пунктов, прилегающих к городу Астана в том числе:
835 740,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Жибек жолы Аршалынского района
362 988,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Волгодоновка Аршалынского района
472 752,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" в том числе:
100 000,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог в селе Турген Аршалынского района
50 000,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог села Донецкое Аршалынского района
50 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов районным (городов областного значения) бюджетам на развитие жилищно-коммунального хозяйства в том числе:
27 028,5
Устройство детской игровой площадки в поселке Аршалы Аршалынского района
16 732,8
Устройство контейнерных площадок с установкой контейнеров в поселке Аршалы Аршалынского района
5 670,0
Текущий ремонт уличного освещения в селе Жибек жолы
4 625,7
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (города областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог в том числе:
638 903,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог улиц села Арнасай Аршалынского района
150 000,0
Капитальный ремонт автомобильной дороги в селе Сары-Оба Аршалынского района
144 183,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог сельского округа Анар улица Казахстан
50 848,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог в поселке Аршалы Аршалынского района
193 872,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог села Берсуат Аршалынского района
100 000,0
На укрепление материально-технической базы государственных органов
100 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов за счет средств районного бюджета в том числе:
308 053,4
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4 059,0
На фонд оплаты труда социальных работников Волгодоновского сельского округа
1 800,0
На фонд оплаты труда социальных работников Михайловского сельского округа
2 259,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
281 376,6
На текущий ремонт отопления для административного здания Берсуатского сельского округа

13 691,8
Бірсуат ауылдық округінің әкімшілік ғимараты үшін шатырды ағымдағы жөндеуге
21 347,0
Алдыңғы аспалы прожекторлары бар металл әріптерді дайындау және монтаждау
2 688,9
Митченко кентіндегі кентішілік жолдарды асфальтбетонмен ағымдағы жөндеу
108 035,2
Аршалы кентінің Заводская көшесіндегі асфальтбетон жабыны бар жолды ағымдағы жөндеу
13 200,0
Аршалы кентіндегі жолдарды ағымдағы (шұңқырлы) жөндеу
5 580,2
Волгодоновка ауылында электр тіректерін жалға алу және көше жарықтандыру шамдарын орнату бойынша жұмыстар
6 337,9
Аршалы кентіндегі су құбыры құдықтарын ағымдағы жөндеу
3 946,3
Аршалы ауданы Ақбұлақ ауылында қоршауы бар балалар ойын алаңын сатып алу және орнату
6 096,2
Донецк ауылындағы су мұнарасын ағымдағы жөндеу
7 000,0
Түрген ауылдық округі үшін тереңдік сорғыларын сатып алу
2 103,6
Жібек жолы ауылдық округінің санитариясын қамтамасыз етуге
10 000,0
Волгодонов ауылының стадионын ағымдағы жөндеу
2 678,0
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылындағы көше жарығын ағымдағы жөндеу
50 000,0
Аршалы кентіндегі бейнебақылау жүйесін ағымдағы жөндеу
1 655,0
Аршалы кентінде су өткізу сақиналарын орнату бойынша жұмыстар
6 916,5
Жібек жолы ауылында қысқы кезеңде қарды тазартуға және әкетуге
20 100,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала)әкімінің аппараты
19 467,8
Волгодонов ауылдық округі әкімінің аппараты үшін қызметтік автокөлік сатып алу
7 290,0
Волгодонов ауылдық округі әкімінің аппараты үшін бонустар төлеуге
722,2
Михайлов ауылдық округі әкімі аппараты үшін мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеу қорына
1 219,0
Жібек жолы ауылдық округі әкімдігі ғимаратының үй жайын жалдау ақысын төлеуге
8 544,6
Арнасай ауылдық округі әкімі аппараты үшін біліктілікті арттыру курстарына ақы төлеуге
412,4
Сараба ауылдық округінің мемлекеттік қызметшілеріне еңбекақы төлеу қорына
217,0
Арнасай ауылдық округі әкімі аппараты үшін іссапар шығыстарын төлеуге
1 062,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)экономика және қаржы бөлімі
3 150,0
Ауданның ауылдық округтері үшін" Парус-Қаз "бағдарламасында" Бюджеттік есеп" модулін сатып алуға
3 150,0

13 691,8
На текущий ремонт кровли для административного здания Берсуатского сельского округа
21 347,0
Изготовление и монтаж металических букв с фронтальной подвеской прожекторами
2 688,9
Текущий ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог по улице Митченко в поселкеАршалы
108 035,2
Текущий ремонт дороги с асфальтобетонным покрытием по улице Заводская поселка Аршалы
13 200,0
Текущий (ямочный) ремонт дорог в поселке Аршалы
5 580,2
На аренду электроопор и работы по установке светильников уличного освещения в селе Волгодоновка
6 337,9
Текущий ремонт водопроводных колодцев в поселке Аршалы
3 946,3
Приобретение и установка детской игровой площадки с ограждением в селе Акбулак Аршалынского района
6 096,2
Текущий ремонт водонапорной башни в селе Донецкое
7 000,0
Приобретение глубинных насосов для сельского округа Турген
2 103,6
На обеспечение санитарии сельского округа Жибек жолы
10 000,0
Текущий ремонт стадиона села Волгодоновка
2 678,0
Текущий ремонт уличного освещения в селе Жибек жолы
50 000,0
Текущий ремонт системы видеонаблюдения в поселке Аршалы
1 655,0
Работы по устройству водопропускных колец в поселке Аршалы
6 916,5
На очистку и вывоз снега в зимний период в селе Жибек жолы
20 100,0
Аппарат акима района (города областного значения)
19 467,8
Приобретение служебного автотранспорта для аппарата акима Волгодоновского сельского округа
7 290,0
На выплату бонусов для аппарата акима Волгодоновского сельского округа
722,2
На фонд оплаты труда государственных служащих для аппарата акима Михайловского сельского округа
1 219,0
На оплату аренды помещения здания акимата сельского округа Жибек жолы
8 544,6
На оплату курсов повышения квалификации для аппарата акима сельского округа Арнасай
412,4
На фонд оплаты труда государственных служащих Сарабинского сельского округа
217,0
На оплату командировочных расходов для аппарата акима сельского округа Арнасай
1 062,6
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 150,0
На приобретение модуля "Бюджетный учет" в программе "Парус-Каз" для сельских округов района
3 150,0