Аршалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/2 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 10/2 шешімі
Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 914 661,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 837 799,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 512,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 45 661,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 019 688,3 мың теңге;
2) шығындар – 17 121 086,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 115 805,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 201 825,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 86 019,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 322 230,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 322 230,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 35/2 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 20 декабря 2023 года № 10/2
Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 35/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 16 914 661,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –3 837 799,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 512,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 45 661,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 019 688,3 тысячи тенге;
2) затраты – 17 121 086,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 115 805,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 201 825,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 86 019,4 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 322 230,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 322 230,7 тысяч тенге.";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

282 516,3
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
31 906,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31 906,5
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
31 906,5
2
Әлеуметтiк көмек
195 655,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
195 655,2
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
38 639,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
39 278,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
56 179,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
693,5
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
2 161,7
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен
29 675,7
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
29 027,8
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
54 954,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54 954,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 756,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
345,2
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
153,7
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5 827,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 872,7
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 610 372,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6 864 112,1
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
6 864 112,1
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
254 745,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
6 484 566,6
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
124 800,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1 675 319,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

282 516,3
1
Социальное обеспечение
31 906,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31 906,5
005
Государственная адресная социальная помощь
31 906,5
2
Социальная помощь
195 655,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
195 655,2
002
Программа занятости
38 639,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
39 278,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
56 179,5
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
693,5
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 161,7
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
29 675,7
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
29 027,8
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
54 954,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
54 954,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
46 756,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
345,2
021
Капитальные расходы государственного органа
153,7
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5 827,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 872,7
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 610 372,5
1
Жилищное хозяйство
6 864 112,1
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
6 864 112,1
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция
жилья коммунального жилищного фонда
254 745,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6 484 566,6
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
124 800,0
2
Коммунальное хозяйство
1 675 319,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

24 188,1
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
2 351 748,9
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
2 351 748,9
458
Ауданның (облыстықмаңызыбарқаланың) тұрғынүй-коммуналдықшаруашылығы, жолаушыларкөлігіжәнеавтомобильжолдарыбөлімі
2 351 748,9
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
2 351 748,9
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
107 713,7
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
107 713,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
48 375,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
48 375,0
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
59 338,7
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығын, жер қатынастарын реттеу және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 930,7
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 408,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
75 039,1
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
75 039,1
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
75 039,1
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
44 013,3
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
31 025,8
12
Көлiк және коммуникация
702 729,0
1
Автомобиль көлiгi
702 729,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
702 729,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
22 729,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
80 000,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
600 000,0
13
Басқалар
798 256,0
9
Басқалар
798 256,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30 000,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
30 000,0
466
Ауданның (облыстықмаңызыбарқаланың) сәулет, қалақұрылысыжәнеқұрылысбөлімі
768 256,0
071
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту

24 188,1
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
2 351 748,9
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
2 351 748,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 351 748,9
036
Развитие газотранспортной системы
2 351 748,9
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
107 713,7
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
107 713,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
48 375,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
48 375,0
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
59 338,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
49 930,7
017
Капитальные расходы государственного органа
9 408,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
75 039,1
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
75 039,1
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
75 039,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
44 013,3
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных
31 025,8
12
Транспорт и коммуникации
702 729,0
1
Автомобильный транспорт
702 729,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
702 729,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
22 729,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
80 000,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
600 000,0
13
Прочие
798 256,0
9
Прочие
798 256,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30 000,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
30 000,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
768 256,0
071
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов

1 701 671,5
Астана қаласына іргелес елді мекендердің көлік инфрақұрылымын жөндеуге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
835 740,0
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
362 988,0
Аршалы ауданы Волгодонов ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
472 752,0
"Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
100 000,0
Аршалы ауданы Түрген ауылындағы кентішілік жолдарды асфальтбетонмен орташа жөндеу
50 000,0
Аршалы ауданы Донецк ауылының кентішілік жолдарын асфальтбетонмен орташа жөндеу
50 000,0
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
27 028,5
Аршалы ауданы Аршалы кентінде балалар ойын алаңын орнату
16 732,8
Аршалы ауданы Аршалы кентінде контейнерлер орната отырып контейнерлік алаңдарды орнату
5 670,0
Жібек жолы ауылындағы көше жарығын ағымдағы жөндеу
4 625,7
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттерге жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
638 903,0
Аршалы ауданы Арнасай ауылының кентішілік жолдарын көшелерін күрделі жөндеу
150 000,0
Аршалы ауданы Сары Оба ауылындағы автомобиль жолын күрделі жөндеу
144 183,0
Анар ауылдық округінің кентішілік жолдарын орташа жөндеу Қазақстан көшесі
50 848,0
Аршалы ауданы Аршалы кентіндегі кентішілік жолдарды асфальтбетонмен орташа жөндеу
193 872,0
Аршалы ауданы Бірсуат ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеу
100 000,0
Мемлекеттік органдардың материалдық-техникалық базасын нығайтуға
100 000,0
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын аудандық бюджет қаражаты есебінен бөлу оның ішінде:
311 336,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 872,7
Волгодонов ауылдық округінің әлеуметтік қызметкерлеріне еңбекақы төлеу қорына
1 694,7
Михайлов ауылдық округінің әлеуметтік қызметкерлеріне еңбекақы төлеу қорына
178,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
252 834,2
Алдыңғы аспалы прожекторлары бар металл әріптерді дайындау және монтаждау

1 701 671,5
Распределение сумм целевых целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на ремонт транспортной инфраструктуры населенных пунктов, прилегающих к городу Астана в том числе:
835 740,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Жибек жолы Аршалынского района
362 988,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Волгодоновка Аршалынского района
472 752,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" в том числе:
100 000,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог в селе Турген Аршалынского района
50 000,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог села Донецкое Аршалынского района
50 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов районным (городов областного значения) бюджетам на развитие жилищно-коммунального хозяйства в том числе:
27 028,5
Устройство детской игровой площадки в поселке Аршалы Аршалынского района
16 732,8
Устройство контейнерных площадок с установкой контейнеров в поселке Аршалы Аршалынского района
5 670,0
Текущий ремонт уличного освещения в селе Жибек жолы
4 625,7
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (города областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог в том числе:
638 903,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог улиц села Арнасай Аршалынского района
150 000,0
Капитальный ремонт автомобильной дороги в селе Сары-Оба Аршалынского района
144 183,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог сельского округа Анар улица Казахстан
50 848,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог в поселке Аршалы Аршалынского района
193 872,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог села Берсуат Аршалынского района
100 000,0
На укрепление материально-технической базы государственных органов
100 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов за счет средств районного бюджета в том числе:
311 336,8
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 872,7
На фонд оплаты труда социальных работников Волгодоновского сельского округа
1 694,7
На фонд оплаты труда социальных работников Михайловского сельского округа
178,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
252 834,2
Изготовление и монтаж металических букв с фронтальной подвеской прожекторами

2 688,9
Митченко кентіндегі кентішілік жолдарды асфальтбетонмен ағымдағы жөндеу
108 035,2
Аршалы кентінің Заводская көшесіндегі асфальтбетон жабыны бар жолды ағымдағы жөндеу
13 200,0
Аршалы кентіндегі жолдарды ағымдағы (шұңқырлы) жөндеу
5 580,2
Волгодонов ауылында электр тіректерін жалға алу және көше жарықтандыру шамдарын орнату бойынша жұмыстар
6 337,9
Аршалы кентіндегі су құбыры құдықтарын ағымдағы жөндеу
3 946,3
Аршалы ауданы Ақбұлақ ауылында қоршауы бар балалар ойын алаңын сатып алу және орнату
6 096,2
Донецк ауылындағы су мұнарасын ағымдағы жөндеу
5 800,0
Түрген ауылдық округі үшін тереңдік сорғыларын сатып алу
2 103,6
Жібек жолы ауылдық округінің санитариясын қамтамасыз етуге
10 000,0
Волгодонов ауылының стадионын ағымдағы жөндеу
2 678,0
Жібек жолы ауылындағы көше жарығын ағымдағы жөндеу
42 913,0
Мемлекеттік органдардың материалдық-техникалық базасын нығайтуға
20 100,0
Аршалы кентіндегі бейнебақылау жүйесін ағымдағы жөндеу
940,0
Анар ауылдық округі үшін күн батареяларын сатып алу
350,0
Жаңа жылды мерекелеуге Аршалы кентінің орталық алаңын безендіру
15 148,4
Аршалы кентінде су өткізу сақиналарын орнату бойынша жұмыстар
6 916,5
Аудан (облыстық маңызы бар қала)әкімінің аппараты
53 479,9
Бірсуат ауылдық округінің әкімшілік ғимараты үшін жылуды ағымдағы жөндеуге
9 884,6
Бірсуат ауылдық округінің әкімшілік ғимараты үшін шатырды ағымдағы жөндеуге
16 102,8
Бірсуат ауылдық округі әкімдігінің ғимаратын ағымдағы жөндеу
9 051,4
Сараба ауылдық округі мемлекеттік қызметшілерінің еңбекақы төлеу қорына
217,0
Волгодонов ауылдық округі әкімінің аппараты үшін қызметтік автокөлік сатып алу
7 290,0
Волгодонов ауылдық округі әкімінің аппараты үшін бонустар төлеуге
722,2
Михайлов ауылдық округі әкімі аппараты үшін мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеу қорына
1 219,0
Жібек жолы ауылдық округі әкімдігі ғимаратының үй жайын жалдау ақысын төлеуге
8 544,6
Арнасай ауылдық округі әкімі аппараты үшін біліктілікті арттыру курстарына ақы төлеуге
240,6
Арнасай ауылдық округі әкімі аппараты үшін іссапар шығыстарын төлеуге
207,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)экономика және қаржы бөлімі
3 150,0
Ауданның ауылдық округтері үшін "Парус-Қаз" бағдарламасында "Бюджеттік есеп" модулін сатып алуға
3 150,0

2 688,9
Текущий ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог по улице Митченко в поселкеАршалы
108 035,2
Текущий ремонт дороги с асфальтобетонным покрытием по улице Заводская поселка Аршалы
13 200,0
Текущий (ямочный) ремонт дорог в поселке Аршалы
5 580,2
На аренду электроопор и работы по установке светильников уличного освещения в селе Волгодоновка
6 337,9
Текущий ремонт водопроводных колодцев в поселке Аршалы
3 946,3
Приобретение и установка детской игровой площадки с ограждением в селе Акбулак Аршалынского района
6 096,2
Текущий ремонт водонапорной башни в селе Донецкое
5 800,0
Приобретение глубинных насосов для сельского округа Турген
2 103,6
На обеспечение санитарии сельского округа Жибек жолы
10 000,0
Текущий ремонт стадиона села Волгодоновка
2 678,0
Текущий ремонт уличного освещения в селе Жибек жолы
42 913,0
На укрепление материально-технической базы государственных органов
20 100,0
Текущий ремонт системы видеонаблюдения в поселке Аршалы
940,0
Приобретение солнечных батарей для Анарского сельского круга
350,0
Оформление Центральной площади поселка Аршалы к празднованию Нового года
15 148,4
Работы по устройству водопропускных колец в поселке Аршалы
6 916,5
Аппарат акима района (города областного значения)
53 479,9
На текущий ремонт отопления для административного здания Берсуатского сельского округа
9 884,6
На текущий ремонт кровли для административного здания Берсуатского сельского округа
16 102,8
Текущий ремонт здания акимата Берсуатского сельского округа
9 051,4
На фонд оплаты труда государственных служащих Сарабинского сельского окрга
217,0
Приобретение служебного автотранспорта для аппарата акима Волгодоновского сельского округа
7 290,0
На выплату бонусов для аппарата акима Волгодоновского сельского округа
722,2
На фонд оплаты труда государственных служащих для аппарата акима Михайловского сельского округа
1 219,0
На оплату аренды помещения здания акимата сельского округа Жибек жолы
8 544,6
На оплату курсов повышения квалификации для аппарата акима сельского округа Арнасай
240,6
На оплату командировочных расходов для аппарата акима сельского округа Арнасай
207,7
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 150,0
На приобретение модуля "Бюджетный учет" в программе "Парус-Каз" для сельских округов района
3 150,0