Аршалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 36/2 "2023-2025 жылдарға арналған Аршалы ауданының кент, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 11/2 шешімі
Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Аршалы ауданының кент, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 36/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2023-2025 жылдарға арналған Жібек жолы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 655 991,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 65 568,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 570 423,3 мың теңге;
2)шығындар – 688 992,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 33 001,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33 001,3 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 7 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 36/2 "О бюджетах поселка, сельских округов Аршалынского района на 2023-2025 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2023 года № 11/2
Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О бюджетах поселка, сельских округов Аршалынского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 36/2 следующие изменения:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жибек жолы на 2023-2025 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 655 991,3 тысячи тенге , в том числе:
налоговые поступления – 65 568,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 570 423,3 тысяч тенге;
2)затраты – 688 992,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -33 001,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33 001,3 тысяч тенге.".
2. Приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.