Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С 26/17 "2023-2025 жылдарға арналған Новосельское ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 тамыздағы № 8С 7/7 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Новосельское ауылының бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С 26/17 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Новосельское ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 482,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 008,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 135,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 090,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 249,0 мың теңге;
2) шығындар – 46 959,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 477,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 477,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 477,1 мың теңге.";
3-1 тармағымен толықтырылсын:
"3-1. 2023 жылға арналған Новосельское ауылының бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 5-қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешiм 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының

О внесении изменений и дополнения в решение Атбасарского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 7С 26/17 "О бюджете села Новосельское на 2023-2025 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23 августа 2023 года № 8С 7/7
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете села Новосельское на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 7С 26/17 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Новосельское на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 482,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 008,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 135,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 090,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 249,0 тысяч тенге;
2) затраты – 46 959,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 477,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 477,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 477,1 тысяч тенге;
дополнить пунктом 3-1:
"3-1. Учесть, что в бюджете села Новосельское на 2023 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 5.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 5 к указанному решению согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата