Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С 26/24 "2023-2025 жылдарға арналған Шұңқыркөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 8С 2/21 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Шұңқыркөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С 26/24 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Шұңқыркөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 766,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 467,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 23 299,0 мың теңге;
2) шығындар – 37 143,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 377,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 377,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 377,0 мың теңге.";
3-тармақ аланып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 7С 26/24 "О бюджете Шункыркольского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 20 апреля 2023 года № 8С 2/21
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете Шункыркольского сельского округа на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 7С 26/24 следующие изменения:
решение изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шункыркольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 766,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 467,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 23 299,0 тысяч тенге;
2) затраты – 37 143,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 377,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2 377,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 377,0 тысяч тенге.";
пункт 3 исключить;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.