2024-2026 жылдарға арналған Сепе ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С 10/16 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Сепе ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67 626,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 471,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 56 155,0 мың теңге;
2) шығындар – 69 882,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 255,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 255,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 255,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 30.09.2024 № 8С 20/4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған Сепе ауылдық округінің бюджетінде, аудандық бюджеттен Сепе ауылдық округінің бюджетіне берiлетiн 29 155 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі ескерілсін.

О бюджете Сепеевского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2023 года № 8С 10/16.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Сепеевского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 626,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 471,6 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 56 155,0 тысяч тенге;
2) затраты – 69 882,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 255,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 255,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 255,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 30.09.2024 № 8С 20/4 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджете Сепеевского сельского округа на 2024 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Сепеевского сельского округа в сумме 29 155 тысяч тенге.

3. 2024 жылға арналған Сепе ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 8С 10/16 шешіміне
1-қосымша
2024 жылға арналған Сепе ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 30.09.2024 № 8С 20/4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

3. Учесть, что в бюджете Сепеевского сельского округа на 2024 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ 8С 10/16
Бюджет Сепеевского сельского округа на 2024 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 30.09.2024 № 8С 20/4 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 8С 10/16 шешіміне
4-қосымша
2024 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 30.09.2024 № 8С 20/4 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
27 000,0
Аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
27 000,0
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9 592,9
Есенгелді ауылының тазарту құрылыстарын қоршау

от 22 декабря 2023 года
№ 8С 10/16
Целевые трансферты из вышестоящих бюджетов на 2024 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 30.09.2024 № 8С 20/4 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Всего
27 000,0
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
27 000,0
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
9 592,9
Ограждение очистных сооружении с.Есенгельды

14 500,0
Сепе ауылдық округінің жылжымайтын мүлік объектілеріне техникалық түгендеу жүргізуге: "Шұға-1" бөгеті, "Шұға-2" бөгеті
2 907,1

14 500,0
На проведение технической инвентаризации объектов недвижимости Сепеевского сельского округа: Дамба "Шуга-1", Дамба "Шуга-2"
2 907,1