Бұланды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-30/1 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 тамыздағы № 8С-7/2 шешімі
Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-30/1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7209929,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1926182,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16948,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 173710,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5093088,2 мың теңге;
2) шығындар – 7443611,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7748,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 15526,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7778,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 241430,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 241430,3 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2023 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 9588,5 мың теңге сомасында бекітілсін.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Бұланды аудандық мәслихатының төрағасы Н.Сексенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының әкімдігі
Бұланды аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 7С-30/1 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 10 августа 2023 года № 8С-7/2
Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 7С-30/1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 7209929,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1926182,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16948,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 173710,2 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5093088,2 тысячи тенге;
2) затраты – 7443611,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7748,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 15526,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7778,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 241430,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 241430,3 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2023 год в сумме 9588,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Буландынского районного маслихата Н.Сексенов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Буландынского района
Приложение 1 к решению
Буландынского районного
маслихата

35718,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
49383,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47738,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1627,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
18,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2000,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
2000,0
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
17641,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14659,0
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2982,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
213721,9
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57662,5
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
43810,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
112249,4
02
Қорғаныс
15827,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
15827,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9771,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5849,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
207,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4818,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4818,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4818,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
428288,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
423329,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

35718,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
49383,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
47738,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1627,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
18,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2000,0
040
Развитие объектов государственных органов
2000,0
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
17641,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
14659,0
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2982,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
213721,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
57662,5
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
43810,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
112249,4
02
Оборона
15827,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
15827,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9771,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5849,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
207,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4818,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
4818,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4818,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
428288,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
423329,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

44200,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
146690,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23228,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
20725,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
600,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
60280,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1211,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
400,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
70840,6
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
48617,4
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
1930,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4606,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4959,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
4959,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2132445,2
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1835831,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
30219,5
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
100694,0
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
1599317,5
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
105600,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
296614,2
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
9000,0
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
152000,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
1000,0
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
16000,0
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
100000,0

44200,8
002
Программа занятости
146690,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23228,0
005
Государственная адресная социальная помощь
20725,0
006
Оказание жилищной помощи
600,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
60280,5
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1211,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
400,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
70840,6
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
48617,4
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
1930,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4606,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
4959,0
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
4959,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2132445,2
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1835831,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
30219,5
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
100694,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1599317,5
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
105600,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
296614,2
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
9000,0
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
152000,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1000,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
16000,0
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
100000,0

026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
8084,2
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
10530,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
412791,8
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
57375,5
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31088,3
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
8190,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
18097,2
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
353416,3
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18640,4
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
203474,1
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
100776,8
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
14565,0
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
6505,0
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
8455,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2000,0
011
Мәдениет объектілерін дамыту
2000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
29399,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8044,6
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
8044,6
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
21355,1
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21355,1
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
100926,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
82074,1
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82074,1
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
18852,8
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18852,8
12
Көлiк және коммуникация
143845,9
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
8084,2
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
10530,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
412791,8
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
57375,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
31088,3
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
8190,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
18097,2
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
353416,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
18640,4
003
Поддержка культурно-досуговой работы
203474,1
006
Функционирование районных (городских) библиотек
100776,8
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
14565,0
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
6505,0
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
8455,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1000,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2000,0
011
Развитие объектов культуры
2000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
29399,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8044,6
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8044,6
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
21355,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
21355,1
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
100926,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
82074,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
82074,1
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
18852,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
18852,8
12
Транспорт и коммуникации
143845,9
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

3493566,0
соның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
3172053,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
99694,0
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
1528559,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
1325855,0
Шағын және моноқалаларды дамытуға
217945,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
321513,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
321513,0
Бюджеттік кредиттер
15525,0
соның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
15525,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
15525,0
Бұланды аудандық
мәслихатының

3493566,0
в том числе:
Отдел строительства района
3172053,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
99694,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1528559,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1325855,0
На развитие малых и моногородов
217945,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
321513,0
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
321513,0
Бюджетные кредиты
15525,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
15525,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
15525,0
Приложение 3 к решению
Буландынского районного
маслихата

2023 жылғы 10 тамыздағы
№ 8С-7/2 шешіміне
3 қосымша
Бұланды аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 7С-30/1 шешіміне
5 қосымша
2023 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
1454782,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
866200,0
cоның iшiнде:
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
106479,1
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
4606,0
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қамсыздандыруға

от 10 августа 2023 года
№ 8С-7/2
Приложение 5 к решению
Буландынского районного
маслихата
от 23 декабря 2022 года
№ 7С-30/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2023 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
1454782,2
Целевые текущие трансферты
866200,0
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района
106479,1
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4606,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью

55113,0
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
23228,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
15725,0
Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмекке
7807,1
Ауданның мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
105000,0
Мәдениет объектілерін ұстауға
105000,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
654720,9
Жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
4959,0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
182559,2
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы материалдық-техникалық базаны нығайтуға
43810,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге

55113,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
23228,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
15725,0
На социальную помощь отдельным категориям граждан
7807,1
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района
105000,0
На содержание объектов культуры
105000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
654720,9
На обеспечение льготного проезда
4959,0
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
182559,2
На укрепление материально-технической базы в сфере жилищно-коммунального хозяйства
43810,0
На ремонт автомобильных дорог

92345,9
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
331046,8
Нысаналы даму трансферттерi
588582,2
соның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
588582,2
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
24219,5
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
68758,5
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға

92345,9
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
331046,8
Целевые трансферты на развитие
588582,2
в том числе:
Отдел строительства района
588582,2
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
24219,5
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
68758,5
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"