Бұланды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7С-31/4 "2023-2025 жылдарға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 қыркүйектегі № 8С-8/7 шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7С-31/4 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55814,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2470,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 53344,5 мың теңге;
2) шығындар – 56068,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 253,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 253,9 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2023 жылға арналған Амангелді ауылдық округі бюджетінің шығыстарының құрамында нысаналы трансферттер 32237,5 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
облыстық бюджеттен 32237,5 мың теңге сомасында бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
32237,5 мың теңге тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға.".
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 7С-31/4 "О бюджете Амангельдинского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 8 сентября 2023 года № 8С-8/7
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О бюджете Амангельдинского сельского округа на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 7С-31/4 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 55814,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2470,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53344,5 тысяч тенге;
2) затраты – 56068,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -253,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 253,9 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в составе расходов бюджета Амангельдинского сельского округа на 2023 год предусмотрены целевые трансферты в сумме 32237,5 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты, выделенные из областного бюджета в сумме 32237,5 тысяч тенге, в том числе:
32237,5 тысяч тенге на развитие жилищно-коммунального хозяйства.".
приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.