Бұланды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7С-31/6 "2023-2025 жылдарға арналған Ерголка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қарашадағы № 8С-10/9 шешімі
Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ерголка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7С-31/6 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ерголка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21116,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4689,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16427,0 мың теңге;
2) шығындар – 26092,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4976,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4976,0 мың теңге.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 7С-31/6 "О бюджете Ергольского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 16 ноября 2023 года № 8С-10/9
Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О бюджете Ергольского сельского округа на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 7С-31/6 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ергольского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 21116,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4689,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16427,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26092,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4976,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4976,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.