Егіндікөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 7С30-2 "2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 мамырдағы № 8С4-8 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2023 - 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 7С30-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 707 859,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 320 238,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 758,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 152,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 378 711,3 мың теңге;
2) шығындар – 1 724 353,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29 624,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 41 400,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 776,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -46 117,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 117,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 41 400,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 350,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19 068,0 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарызды өтеу сомалары 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 және 2022 жылдарда республикалық бюджеттен мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуді іске асыру 14 350,1 мың теңге сомасында бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық мәслихатының төрағасы Қ.Шынтеміров
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 25 мамырдағы
№ 8С4-8 шешіміне
1 қосымша
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 7С30-2 шешіміне
1 қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 7С30-2 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 25 мая 2023 года № 8С4-8
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 7С30-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 707 859,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 320 238,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 758,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 152,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 378 711,3 тысяч тенге;
2) затраты – 1 724 353,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 624,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 41 400,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 776,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -46 117,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 117,9 тысяч тенге:
поступление займов – 41 400,0 тысяч тенге;
погашение займов – 14 350,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19 068,0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в районном бюджете на 2023 год предусмотрены суммы погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных из республиканского бюджета в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 и 2022 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 14 350,1 тысяч тенге.";
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Егиндыкольского районного маслихата К.Шинтемиров
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 25 мая
2023 года № 8С4-8
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 22 декабря
2022 года № 7С30-2
Районный бюджет на 2023 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы