2024-2026 жылдарға арналған Егіндікөл ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С14-2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Абай ауылының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 336,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 117,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 219,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 336,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 11.03.2024 № 8С18-3 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
2. 2024-2026 жылдарға арналған Спиридоновка ауылының бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 384,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 784,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 600,6 мың теңге;
2) шығындар – 39 384,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.

О бюджетах сельских округов и сел Егиндыкольского района на 2024-2026 годы
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2023 года № 8С14-2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Абай на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 336,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 117,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 219,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 336,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 11.03.2024 № 8С18-3 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет села Спиридоновка на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 384,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 784,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 600,6 тысяч тенге;
2) затраты – 39 384,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.

Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 11.03.2024 № 8С18-3 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
10. 2024 жылға аудандық бюджеттен ауыл және ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенция көлемінің 158 232,0 мың теңге екені ескерілсін, соның ішінде:
Абай ауылы
14 519,0
мың теңге;
Спиридоновка ауылы
25 186,0
мың теңге;
Бауман ауылы
24 539,0
мың теңге;
Буревестник ауылы
14 012,0
мың теңге;
Егіндікөл ауылы
15 299,0
мың теңге;
Қоржынкөл ауылы
17 370,0
мың теңге;
Алакөл ауылдық округі
17 733,0
мың теңге;
Ұзынкөл ауылдық округі
15 088,0
мың теңге;
Жалманқұлақ ауылдық округі

Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 11.03.2024 № 8С18-3 (вводится в действие с 01.01.2024).
10. Учесть объемы бюджетных субвенций на 2024 год, передаваемых из районного бюджета бюджетам сел и сельских округов в сумме 158 232,0 тысяч тенге, в том числе:
село Абай
14 519,0
тысяч тенге;
село Спиридоновка
25 186,0
тысяч тенге;
село Бауманское
24 539,0
тысяч тенге;
село Буревестник
14 012,0
тысяч тенге;
село Егиндыколь
15 299,0
тысяч тенге;
село Коржинколь
17 370,0
тысячи тенге;
Алакольский сельский округ
17 733,0
тысячи тенге;
Узынкольский сельский округ
15 088,0
тысячи тенге;
Жалманкулакский сельский округ

14 486,0
мың теңге.
11. 28-қосымшаға сәйкес 2024 жылға арналған ауылдық округтер мен ауылдар бюджеттерінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
12. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық мәслихатының төрағасы Қ.Шынтеміров
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С14-2 шешіміне
1 қосымша
Абай ауылының 2024 жылға арналған бюджеті

14 486,0
тысяч тенге.
11. Учесть, что в бюджетах сельских округов и сел на 2024 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 28.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Егиндыкольского районного маслихата К.Шинтемиров
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С14-2
Бюджет села Абай на 2024 год

117,0
III. Таза бюджеттік кредиттеу
0,0
Бюджеттік кредиттер
0,0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0,0
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0,0
Қаржы активтерін сатып алу
0,0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0
Қарыздар түсімі
0,0
Қарыздарды өтеу
0,0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0,0
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
0,0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0,0
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 8С14-2 шешіміне
28 қосымша
2024 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер
Ескерту. 28-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 11.03.2024 № 8С18-3 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
111 496,8
Республикалық бюджеттің нысаналы ағымдағы трансферттері
508,0
оның iшiнде:
Абай ауылының бюджеті
61,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
61,0
Спиридоновка ауылының бюджеті
91,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
91,0
Қоржынкөл ауылының бюджеті
59,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
59,0
Бауман ауылының бюджеті
36,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
36,0
Егіндікөл ауылының бюджеті
93,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
93,0
Буревестник ауылының бюджеті
58,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
58,0
Алакөл ауылдық округінің бюджеті
53,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
53,0
Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті
5,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
5,0
Жалманқұлақ ауылдық округінің бюджеті
52,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
52,0
Облыстық бюджеттің нысаналы ағымдағы трансферттері

117,0
III. Чистое бюджетное кредитование
0,0
Бюджетные кредиты
0,0
Погашение бюджетных кредитов
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
Приобретение финансовых активов
0,0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Поступления займов
0,0
Погашение займов
0,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0,0
01
Остатки бюджетных средств
0,0
1
Свободные остатки бюджетных средств
0,0
Приложение 28 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года
№ 8С14-2
Целевые трансферты из вышестоящих бюджетов на 2024 год
Сноска. Приложение 28 - в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 11.03.2024 № 8С18-3 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
111 496,8
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
508,0
в том числе:
Бюджет села Абай
61,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
61,0
Бюджет села Спиридоновка
91,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
91,0
Бюджет села Коржинколь
59,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
59,0
Бюджет села Бауманское
36,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
36,0
Бюджет села Егиндыколь
93,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
93,0
Бюджет села Буревестник
58,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
58,0
Бюджет Алакольского сельского округа
53,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
53,0
Бюджет Узынкольского сельского округа
5,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
5,0
Бюджет Жалманкулакского сельского округа
52,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
52,0
Целевые текущие трансферты из областного бюджета