Ерейментау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-39/2-22 "2023-2025 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 маусымдағы № 8С-4/3-23 шешімі
Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-39/2-22 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 5-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ерейментау қаласының бюджеті осы шешімнің 1, 2 және тиісінше 3-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 615 008,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 118 666,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 495 272,9 мың теңге;
2) шығындар – 615 181,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -172,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 172,5 мың теңге.
5. 2023-2025 жылдарға арналған Өлеңті ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 13, 14 және тиісінше 15-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108 784,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 719,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 101 965,0 мың теңге;
2) шығындар – 114 188,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 404,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 404,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 13-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 7С-39/2-22 "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 13 июня 2023 года № 8С-4/3-23
Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 7С-39/2-22 следующие изменения:
пункты 1, 5 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ерейментау на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 615 008,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 118 666,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 70,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 495 272,9 тысяч тенге;
2) затраты – 615 181,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -172,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 172,5 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Улентинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 108 784,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 719,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 101 965,0 тысяч тенге;
2) затраты – 114 188,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 404,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 404,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.