Ерейментау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-39/2-22 "2023-2025 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 тамыздағы № 8С-7/3-23 шешімі
Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-39/2-22 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 5, 8, 12, 13, 14-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ерейментау қаласының бюджеті осы шешімнің 1, 2 және тиісінше 3-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 588 293,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 118 666,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 468 557,7 мың теңге;
2) шығындар – 588 466,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -172,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 172,5 мың теңге.
5. 2023-2025 жылдарға арналған Өлеңті ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 13, 14 және тиісінше 15-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 128 639,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 719,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 121 820,3 мың теңге;
2) шығындар – 134 043,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 404,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 404,5 мың теңге.
8. 2023-2025 жылдарға арналған Қойтас ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 22, 23 және тиісінше 24-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 392,0 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 7С-39/2-22 "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 25 августа 2023 года № 8С-7/3-23
Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 7С-39/2-22 следующие изменения:
пункты 1, 5, 8, 12, 13, 14 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ерейментау на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 588 293,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 118 666,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 70,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 468 557,7 тысяч тенге;
2) затраты – 588 466,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -172,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 172,5 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Улентинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 128 639,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 719,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 121 820,3 тысяч тенге;
2) затраты – 134 043,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 404,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 404,5 тысяч тенге.
8. Утвердить бюджет Койтасского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 392,0 тысяч тенге, в том числе:

салықтық түсімдер – 3 770,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 908,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 785,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 082,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 082,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 13, 22, 34, 37, 40, 43-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

налоговые поступления – 3 770,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 908,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26 785,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 082,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 082,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 13, 22, 34, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.