Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № С-24/2 "2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2023 жылғы 26 шілдедегі № С-3/2 шешімі
Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2023 - 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № С-24/2 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 760 831,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 432 997 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 67 459 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 251 275,9 мың теңге;
2) шығындар – 5 125 414,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 364 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15 525 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 161 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 370 946,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 370 946,4 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2023 жылға арналған резерві 211,5 мың теңге сомасында бекітілсін.";
келесі мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"9-1. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте 2023 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 370 607,5 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Биржан сал от 26 декабря 2022 года № С-24/2 "О районном бюджете на 2023 – 2025 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 26 июля 2023 года № С-3/2
Маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О районном бюджете на 2023 – 2025 годы" от 26 декабря 2022 года № С-24/2 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023 – 2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 760 831,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 432 997 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 67 459 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 251 275,9 тысяч тенге;
2) затраты – 5 125 414,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 364 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15 525 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 161 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 370 946,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 370 946,4 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2023 год в сумме 211,5 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть, что в районном бюджете на 2023 год, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2023 года в сумме 370 607,5 тысяч тенге.";

15730,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
68122,6
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56134,1
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
652,5
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
274,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
886,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
10176,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1227746,1
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37056,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
49100,0
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
21430,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1120160,1
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
17877,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17877,0
02
Қорғаныс
46584,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
46584,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4311,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6991,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
35282,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
6931,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6931,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
6931,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
354121,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
354121,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32635,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы

15730,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
68122,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
56134,1
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
652,5
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
274,0
015
Капитальные расходы государственного органа
886,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
10176,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1227746,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
37056,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
49100,0
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
21430,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1120160,1
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
17877,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
17877,0
02
Оборона
46584,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
46584,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4311,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6991,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
35282,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
6931,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6931,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
6931,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
354121,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
354121,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
32635,0
002
Программа занятости

103155,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
27945,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
14763,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
522,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
44098,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
331,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
410,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
60917,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
20492,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
39821,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
9032,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1245109,2
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1129951,4
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
30000,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1,0
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
251938,4
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
809611,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
38401,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
115157,8
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
29217,1
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
10289,9
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
3981,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
71669,8
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
559783,5
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
317900,5
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

103155,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
27945,0
005
Государственная адресная социальная помощь
14763,0
006
Оказание жилищной помощи
522,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44098,5
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
331,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
410,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
60917,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
20492,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
39821,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
9032,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1245109,2
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1129951,4
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
30000,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1,0
005
Развитие коммунального хозяйства
251938,4
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
809611,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
38401,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
115157,8
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
29217,1
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
10289,9
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
3981,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
71669,8
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
559783,5
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
317900,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры

1367512,3
"Степняк Су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының материалдық-техникалық базасын нығайтуға
44100,0
Біржан сал ауданы Степняк қаласы жылумен жабдықтау желілерін және қазандықты ағымдағы жөндеуге
30193,9
Біржан сал ауданының жылу желілерін техникалық тексеруге
2178,9
Біржан сал ауданының 0-7 км Құдықағаш-Макинка аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеуге
150000,0
Біржан сал ауданының автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
300000,0
Біржан сал ауданы Баймырза ауылының кентішілік жолдарын орташа жөндеуге
100000,0
Біржан сал ауданы Мамай ауылының су құбыры желілерін ағымдағы жөндеуге
21464,0
Біржан сал ауданы Бірсуат ауылының су құбыры желілерін ағымдағы жөндеуге
70425,0
Біржан сал ауданы Қоғам ауылының су құбыры желілерін ағымдағы жөндеуге
76323,0
Біржан сал ауданы Баймырза ауылының елді мекенін абаттандыруға
49824,0
Біржан сал ауданы, Степняк қаласы, Чапаев көшесіндегі № 1-14,16,18, 20 мекенжайы бойынша орналасқан қолданыстағы үйлердің іргелес аумақтарын абаттандыруға
170153,0
Біржан сал ауданы, Степняк қаласы, Біржан сал көшесі №1,5,7,9,11,13,15,17,19,21 мекенжайы бойынша орналасқан қолданыстағы үйлердің іргелес аумақтарын абаттандыруға
30498,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
Біржан сал ауданы Үлгі ауылында Г.Каримов, А.Пушкин көшелерін орташа жөндеуге
60000,0
Біржан сал ауданы Үлгі ауылында Новостройка, Ж.Жамбыл, Жексембин, Октябрьский және Шетский көшелерін орташа жөндеуге
60000,0
Біржан сал ауданы Үлгі ауылында (1) тротуар құрылысы бойынша орташа жөндеуге
74071,5
Біржан сал ауданы Үлгі ауылында (2) тротуар құрылысы бойынша орташа жөндеуге
28281,0
Макинка ауылындағы Киров көшесіндегі жолдарды орташа жөндеуге
100000,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
14990,0
Материалдық-техникалық базасын нығайтуға
14990,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
343113,0
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
343113,0
Үлгі ауылындағы су құбыры желілерін қайта жаңарту
56628,0
Баймырза ауылындағы су құбыры желілерін қайта жаңарту
16896,0
Біржан сал ауданының Степняк қаласындағы Кенесары, Досов, Антаев көшелерінде коммуналдық шаруашылықтың жылумен жабдықтаудың таратушы желілерін салу
238589,0
Біржан сал ауданы Степняк қаласында Біржан сал көшесінде 21 пәтерлі тұрғын үй құрылысы 2 позиция. Түзету
30000,0
Степняк қаласында сорғу станциялары мен тазарту құрылыстарының каналы бар шаруашылық- тұрмыстық өздігінен ағатын кәріз салу үшін жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге

1367512,3
На укрепление материально- технической базы государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Степняк -су"
44100,0
На текущий ремонт сетей теплоснабжения и котельной в городе Степняк района Биржан сал
30193,9
На техническое обследование тепловых сетей района Биржан сал
2178,9
На средний ремонт автомобильной дороги районного значения Кудыкагаш-Макинка 0-7 км района Биржан сал
150000,0
На средний ремонт автомобильных дорог района Биржан сал
300000,0
На средний ремонт внутрипоселковых дорог села Баймырза района Биржан сал
100000,0
На текущий ремонт водопроводных сетей села Мамай района Биржан сал
21464,0
На текущий ремонт водопроводных сетей села Бирсуат района Биржан сал
70425,0
На текущий ремонт сетей водоснабжения села Когам района Биржан сал
76323,0
На благоустройство населенного пункта села Баймырза района Биржан сал
49824,0
На благоустройство прилегающих территорий существующих домов, расположенных по адресу: район Биржан сал, город Степняк улица Чапаева №1-14,16,18,20
170153,0
На благоустройство прилегающих территорий существующих домов, расположенных по адресу: район Биржан сал, город Степняк улица Биржан сал №1,5,7,9,11,13,15,17,19,21
30498,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
На средний ремонт улиц Г.Каримова, А.Пушкина в селе Ульги района Биржан сал
60000,0
На средний ремонт улиц Новостройка, Ж.Жамбыла, Жексембина, Октябрьская и Шетская в селе Ульги района Биржан сал
60000,0
На средний ремонт по устройству тротуаров в селе Ульги (1) района Биржан сал
74071,5
На средний ремонт по устройству тротуаров в селе Ульги (2) района Биржан сал
28281,0
На средний ремонт дорог по улице Кирова в селе Макинка
100000,0
Аппарат акима района (города областного значения)
14990,0
На укрепление материально-технической базы
14990,0
Целевые трансферты на развитие
343113,0
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
343113,0
Реконструкция водопроводных сетей в селе Ульги
56628,0
Реконструкция водопроводных сетей в селе Баймырза
16896,0
Строительство разводящих сетей теплоснабжения коммунального хозяйства по улицам Кенесары, Досова, Антаева в городе Степняк района Биржан сал
238589,0
Строительство 21 квартирного жилого дома города Степняк , по улице Биржан сал позиция 2. Корректировка
30000,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство хозяйственно- бытовой самотечной канализации с насосными станциями и каналами очистных сооружении в городе Степняк

1000,0
Біржан сал ауданы
мәслихатының
2023 жылғы 26 шілдедегі
№ С-3/2 шешіміне
4-қосымша
Біржан сал ауданы
мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№ С-24/2 шешіміне
6-қосымша
2023 жылға арналған қала, ауылдық округтер мен ауылдар бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атаулар
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
326782,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
326782,6
оның ішінде:
Степняк қаласы әкімінің аппараты
116934,0
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
29000,0
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге

1000,0
Приложение 4 к решению
маслихата района Биржан сал
от 26 июля 2023 года
№ С-3/2
Приложение 6 к решению
маслихата района Биржан сал
от 26 декабря 2022 года
№ С-24/2
Целевые трансферты бюджетам города, сельских округов и сел на 2023 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
326782,6
Целевые текущие трансферты
326782,6
в том числе:
Аппарат акима города Степняк
116934,0
На освещение улиц в населенных пунктах
29000,0
На обеспечение санитарии населенных пунктов

4000,0
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
69850,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
14082,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге
2,0
Аңғалбатыр ауылдық округі әкімінің аппараты
19785,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
700,0
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
2000,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
2000,0
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
3500,0
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс-шараларды өткізуге
11584,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге
1,0
Баймырза ауылдық округі әкімінің аппараты
7305,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
705,0
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
2000,0
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
3000,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
1600,0
Бірсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
14498,6
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
3057,6
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
2000,0
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
6000,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
2000,0
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс-шараларды өткізуге
1,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге
1440,0
Уәлихан ауылдық округі әкімінің аппараты
12643,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
643,0
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
4000,0
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
2000,0
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
2000,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
4000,0
Донской ауылдық округі әкімінің аппараты
17755,0
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
754,0
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
5000,0
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
2000,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
2000,0
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға

4000,0
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
69850,0
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
14082,0
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
2,0
Аппарат акима Ангалбатырского сельского округа
19785,0
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
700,0
На обеспечение санитарии населенных пунктов
2000,0
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
2000,0
На организацию водоснабжения населенных пунктов
3500,0
На проведение физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
11584,0
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
1,0
Аппарат акима Баймырзинского сельского округа
7305,0
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
705,0
На обеспечение санитарии населенных пунктов
2000,0
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
3000,0
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
1600,0
Аппарат акима Бирсуатского сельского округа
14498,6
На освещение улиц населенных пунктов
3057,6
На обеспечение санитарии населенных пунктов
2000,0
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
6000,0
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
2000,0
На проведение физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
1,0
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
1440,0
Аппарат акима Валихановского сельского округа
12643,0
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
643,0
На освещение улиц в населенных пунктах
4000,0
На обеспечение санитарии населенных пунктов
2000,0
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
2000,0
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
4000,0
Аппарат акима Донского сельского округа
17755,0
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
754,0
На освещение улиц населенных пунктов
5000,0
На обеспечение санитарии населенных пунктов
2000,0
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
2000,0
На организацию водоснабжения населенных пунктов