Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/2 "2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Степняк қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2023 жылғы 26 шілдедегі № С-3/3 шешімі
Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2023 – 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Степняк қаласының бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/2 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Степняк қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 388 778 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 050 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 370 728 мың теңге;
2) шығындар – 390 978,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 200,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 200,2 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 2023 жылға арналған Степняк қаласының бюджетінде 2023 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 2 200,2 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Биржан сал от 28 декабря 2022 года № С-25/2 "О бюджете города Степняка района Биржан сал на 2023 - 2025 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 26 июля 2023 года № С-3/3
Маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджете города Степняка района Биржан сал на 2023 – 2025 годы" от 28 декабря 2022 года № С-25/2 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Степняка района Биржан сал на 2023 - 2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 388 778 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 050 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 370 728 тысяч тенге;
2) затраты – 390 978,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 200,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 200,2 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Учесть, что в бюджете города Степняка на 2023 год, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2023 года, в сумме 2 200,2 тысяч тенге.";

69850
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
14082
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге
2

69850
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
14082
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
2