Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/5 "2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Баймырза ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2023 жылғы 26 шілдедегі № С-3/6 шешімі
Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2023 – 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Баймырза ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/5 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Баймырза ауылдық округінің бюджетіне тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 190 250 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 671 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 187 579 мың теңге;
2) шығындар – 192 306,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 056,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 056,1 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 2023 жылға арналған Баймырза ауылдық округінің бюджетінде 2023 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 2 056,1 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Биржан сал от 28 декабря 2022 года № С-25/5 "О бюджете Баймырзинского сельского округа района Биржан сал на 2023 - 2025 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 26 июля 2023 года № С-3/6
Маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджете Баймырзинского сельского округа района Биржан сал на 2023 – 2025 годы" от 28 декабря 2022 года № С-25/5 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Баймырзинского сельского округа района Биржан сал на 2023 - 2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 190 250 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 671 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 187 579 тысяч тенге;
2) затраты – 192 306,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 056,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 056,1 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Учесть, что в бюджете Баймырзинского сельского округа на 2023 год, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2023 года, в сумме 2 056,1 тысяч тенге.";

2000
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға
3000
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
1600

2000
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
3000
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
1600