Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/8 "2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Донской ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2023 жылғы 26 шілдедегі № С-3/9 шешімі
Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2023 – 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Донской ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/8 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Донской ауылдық округінің бюджетіне тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54 024 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 604 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 49 420 мың теңге;
2) шығындар – 54 024 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";

О внесении изменений в решение маслихата района Биржан сал от 28 декабря 2022 года № С-25/8 "О бюджете Донского сельского округа района Биржан сал на 2023 - 2025 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 26 июля 2023 года № С-3/9
Маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджете Донского сельского округа района Биржан сал на 2023 – 2025 годы" от 28 декабря 2022 года № С-25/8 следующее изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Донского сельского округа района Биржан сал на 2023 - 2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 024 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 604 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 420 тысяч тенге;
2) затраты – 54 024 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";

5000
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
2000
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
2000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
8000
"Ауыл-ел бесігі" шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
1

5000
На обеспечение санитарии населенных пунктов
2000
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2000
На организацию водоснабжения населенных пунктов
8000
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1