Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/7 "2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Уәлихан ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № С-5/4 шешімі. Күші жойылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2023 жылғы 24 қазандағы № С-6/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 24.10.2023 № С-6/2 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2023 – 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Уәлихан ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/7 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Уәлихан ауылдық округінің бюджетіне тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 314 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 673 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33 641 мың теңге;
2) шығындар – 37 197 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 883 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 883 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Биржан сал от 28 декабря 2022 года № С-25/7 "О бюджете Валихановского сельского округа района Биржан сал на 2023 - 2025 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 28 сентября 2023 года № С-5/4. Утратило силу решением маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 24 октября 2023 года № С-6/2
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 24.10.2023 № С-6/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджете Валихановского сельского округа района Биржан сал на 2023 – 2025 годы" от 28 декабря 2022 года № С-25/7 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Валихановского сельского округа района Биржан сал на 2023 - 2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 314 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 673 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 641 тысяч тенге;
2) затраты – 37 197 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 883 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 883 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.