Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/3 "2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Ақсу ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2023 жылғы 5 желтоқсандағы № С-7/4 шешімі
Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2023 – 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Ақсу ауылының бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Ақсу ауылының бюджетіне тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 477,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 357 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 120,8 мың теңге;
2) шығындар – 25 477,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Биржан сал от 28 декабря 2022 года № С-25/3 "О бюджете села Аксу района Биржан сал на 2023 - 2025 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 5 декабря 2023 года № С-7/4
Маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджете села Аксу района Биржан сал на 2023 – 2025 годы" от 28 декабря 2022 года № С-25/3 следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Аксу района Биржан сал на 2023 - 2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соотвественно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 477,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 357 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 120,8 тысяч тенге;
2) затраты – 25 477,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.