Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/13 "2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Краснофлот ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2023 жылғы 26 шілдедегі № С-3/14 шешімі
Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2023 – 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Краснофлот ауылының бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/13 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Краснофлот ауылының бюджетіне тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 632 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 558 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 074 мың теңге;
2) шығындар – 37 033,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге ;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 401,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 401,1 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 2023 жылға арналған Краснофлот ауылының бюджетінде 2023 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 1 401,1 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Биржан сал от 28 декабря 2022 года № С-25/13 "О бюджете села Краснофлотское района Биржан сал на 2023 - 2025 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 26 июля 2023 года № С-3/14
Маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджете села Краснофлотское района Биржан сал на 2023 – 2025 годы" от 28 декабря 2022 года № С-25/13 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Краснофлотское района Биржан сал на 2023 - 2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 632 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 558 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 074 тысяч тенге;
2) затраты – 37 033,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 401,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 401,1 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Учесть, что в бюджете села Краснофлотское на 2023 год, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2023 года, в сумме 1 401,1 тысяч тенге.";