Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/11 "2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Заурал ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2023 жылғы 5 желтоқсандағы № С-7/11 шешімі
Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2023 – 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Заурал ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/11 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Заурал ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 996,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 859 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 59 137,2 мың теңге;
2) шығындар – 61 683,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 687 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 687 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Биржан сал от 28 декабря 2022 года № С-25/11 "О бюджете Заураловского сельского округа района Биржан сал на 2023 - 2025 годы
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 5 декабря 2023 года № С-7/11
Маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджете Заураловского сельского округа района Биржан сал на 2023 – 2025 годы" от 28 декабря 2022 года № С-25/11 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Заураловского сельского округа района Биржан сал на 2023 - 2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 996,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 859 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59 137,2 тысяч тенге;
2) затраты – 61 683,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 687 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 687 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

855
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
4519,2
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
1999
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
7115
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс-шараларды өткізуге
13740

855
На освещение улиц в населенных пунктах
4519,2
На обеспечение санитарии населенных пунктов
1999
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
7115
На проведение физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
13740