Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/14 "2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Макинка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2023 жылғы 5 желтоқсандағы № С-7/14 шешімі
Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2023 – 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Макинка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/14 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Макинка ауылдық округінің бюджетіне тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 336 457,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 963 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 329 494,1 мың теңге;
2) шығындар – 337 265,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 808,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 808,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Биржан сал от 28 декабря 2022 года № С-25/14 "О бюджете Макинского сельского округа района Биржан сал на 2023 - 2025 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 5 декабря 2023 года № С-7/14
Маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджете Макинского сельского округа района Биржан сал на 2023 – 2025 годы" от 28 декабря 2022 года № С-25/14 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Макинского сельского округа района Биржан сал на 2023 - 2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 336 457,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 963 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 329 494,1 тысяч тенге;
2) затраты – 337 265,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 808,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 808,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

710,4
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
7000
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
3000
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға
9179,9
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
3571,5
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге
3654,2
"Ауыл-ел бесігі" шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
1

710,4
На освещение улиц в населенных пунктах
7000
На обеспечение санитарии населенных пунктов
3000
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
9179,9
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
3571,5
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
3654,2
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
1