Есіл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/2 "2023-2025 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шешім 14.04.2023 №8С-2/3, Есіл ауданының (Ақмола облысы) мәслихаты
Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 35/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 315563,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 2127,4) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2127,4 мың теңге.";
2 тармақтың:
2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 27022 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 392) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 392 мың теңге.";
3 тармақтың:
2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 195854,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 705,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 705,6 мың теңге.";
4 тармақтың:
2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 81589,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 481,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 481,8 мың теңге.";
5 тармақтың:
2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 57056,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 27,7) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 27,7 мың теңге.";
6 тармақтың:
2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 130563 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 1553) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1553 мың теңге.";
7 тармақтың:
2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 37006,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 360,9) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 360,9 мың теңге.";
8 тармақтың:
2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 24184 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 494) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 494 мың теңге.";
9 тармақтың:
2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 25591,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 36,4) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 36,4 мың теңге.";
10 тармақтың:
2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 35/2 "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение от 14.04.2023 №8С-2/3, Маслихат Есильского района (Акмолинская область)
Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 35/2 следующие изменения:
в пункте 1:
подпункты 2), 5), 6) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 315563,4 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 2127,4) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2127,4 тысячи тенге.";
в пункте 2:
подпункты 2), 5), 6) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 27022 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 392) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 392 тысячи тенге.";
в пункте 3:
подпункты 2), 5), 6) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 195854,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 705,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 705,6 тысяч тенге.";
в пункте 4:
подпункты 2), 5), 6) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 81589,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 481,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 481,8 тысяч тенге.";
в пункте 5:
подпункты 2), 5), 6) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 57056,7 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 27,7) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджет – 27,7 тысяч тенге.";
в пункте 6:
подпункты 2), 5), 6) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 130563 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 1553) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1553 тысячи тенге.";
в пункте 7:
подпункты 2), 5), 6) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 37006,9 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 360,9) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 360,9 тысяч тенге.";
в пункте 8:
подпункты 2), 5), 6) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 24184 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 494) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 494 тысячи тенге.";
в пункте 9:
подпункты 2), 5), 6) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 25591,4 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 36,4) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 36,4 тысячи тенге.";
в пункте 10:
подпункты 2), 5), 6) изложить в новой редакции:

"2) шығындар – 170008 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 106) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 106 мың теңге.";
11 тармақтың:
2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 26935,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 1238,2) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1238,2 мың теңге.";
12 тармақтың:
2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 23276,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 75,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 75,1 мың теңге.";
13 тармақтың:
2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 21162 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 216) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 216 мың теңге.";
14 тармақтың:
2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 35403,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 246,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 246,8 мың теңге.";
15 тармақтың:
2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 23632,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 369,4) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 369,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық мәслихатының төрайымы А.Әділбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімі Е.Баяхметов
14 сәуір 2023 жыл
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 14 сәуірдегі

"2) затраты – 170008 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 106) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 106 тысяч тенге.";
в пункте 11:
подпункты 2), 5), 6) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 26935,2 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 1238,2) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1238,2 тысячи тенге.";
в пункте 12:
подпункты 2), 5), 6) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 23276,1 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 75,1) тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 75,1 тысяча тенге.";
в пункте 13:
подпункты 2), 5), 6) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 21162 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 216) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 216 тысяч тенге.";
в пункте 14:
подпункты 2), 5), 6) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 35403,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 246,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 246,8 тысяч тенге.";
в пункте 15:
подпункты 2), 5), 6) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 23632,4 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 369,4) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 369,4 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Есильского районного маслихата А.Адильбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского района Е.Баяхметов
14 апреля 2023 года
Приложение 1 к решению
Есильского районного
маслихата
от 14 апреля 2023 года