Есіл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 34/2 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 қазандағы № 8С-10/2 шешімі
Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 34/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5648662,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 997909,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22605,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12528 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4615619,5 мың теңге;
2) шығындар – 5887386,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – (- 407809,4) мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 5175 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 412984,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 169085,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – (- 169085,1) мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 34/2 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 26 октября 2023 года № 8С-10/2
Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 34/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 5648662,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 997909,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22605,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12528 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4615619,5 тысяч тенге;
2) затраты – 5887386,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – (- 407809,4) тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5175 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 412984,4 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 169085,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – (- 169085,1) тысяча тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

477
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
1047412,7
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
53914,6
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53914,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
67121
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67121
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
926377,1
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43731,6
067
Ведомстволық мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары бағыныстағы
264182
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
618463,5
02
Қорғаныс
13149,9
1
Әскери мұқтаждар
6643
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6643
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6643
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
6506,9
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6506,9
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6506,9
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
395418,1
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
91147
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
91147
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
91147
2
Әлеуметтік көмек
229949,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
229949,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
50372,2
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24424
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32700
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2287,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
68844,2
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

477
9
Прочие государственные услуги общего характера
1047412,7
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
53914,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
53914,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
67121
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
67121
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
926377,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
43731,6
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
264182
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
618463,5
02
Оборона
13149,9
1
Военные нужды
6643
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6643
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6643
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
6506,9
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6506,9
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6506,9
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
395418,1
1
Социальное обеспечение
91147
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
91147
005
Государственная адресная социальная помощь
91147
2
Социальная помощь
229949,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
229949,8
002
Программа занятости
50372,2
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24424
006
Оказание жилищной помощи
0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32700
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2287,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
68844,2
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью

75000
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
1552,8
басқа мемлекеттердің аумағындаевых қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
345
2023 жылғы 9 мамырда Жеңіс күніне орай Чернобыль атом электр станциясындағы апаттың салдарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
883,2
басқа мемлекеттер аумағындағы жауынгерлік іс-қимыл ардагерлеріне санаторий-курорттық емделуге жұмсалған шығындарды өтеуге
793,5
ауылдық жерлерде тұратын педагогтар үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
24424
мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
25885,3
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
8740
ағымдағы трансферттер:
658287,3
оның ішінде:
Есіл ауданының Есіл қаласының қазандығын ағымдағы жөндеу үшін материалдар сатып алуға
88442,5
коммуналдық меншік объектілерін жөндеуге
13014
кондоминиум объектілерін тіркеуге
15000
жылумен жабдықтаушы кәсіпорындардың 2022-2023 жылдардағы жылыту маусымын аяқтауға (көмір сатып алу)
48129,8
Есіл ауданының жылу желілерін техникалық тексеру
5000
"Есіл қалалық шаруашылық" ШЖҚ МКК материалдық-техникалық базасын нығайтуға
264182
"Есіл аудандық мәдениет үйі" МКҚК ұстауға
42260
Ақмола облысы, Есіл ауданы, Двуречный ауылы мекенжайы бойынша Двуречный мәдениет үйінің ғимаратын күрделі жөндеуге
146659
Есіл ауданының Двуречный ауылдық мәдениет үйі үшін блокты-модульді қазандық сатып алуға
35600
нысаналы даму трансферттері:
1111579,6
Ақмола облысы, Есіл ауданы, Ақсай ауылы мекенжайы бойынша Ақсай ауылын сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңартуға
290376,6
Ақмола облысы Есіл ауданы Заречный ауылының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңартуға
356659,1
Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салуға
250000
Есіл қаласы Солтүстік шағын ауданы 6-үй мекенжайы бойынша 45-пәтерлі тұрғын үйдің құрылысына
61912,3
Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласы Солтүстік шағын ауданы мекенжайы бойынша 45-пәтерлі төрт тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыруға (сыртқы телефондандыру желілері)
25421,4
Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласы Солтүстік шағын ауданы мекенжайы бойынша 45-пәтерлі төрт тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыруға (сумен жабдықтау, кәріз, жылумен жабдықтау желілері)
7468
Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласы Солтүстік шағын ауданы мекенжайы бойынша 45-пәтерлі төрт тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыруға (сыртқы электрмен жабдықтау желілері)

75000
на оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
1552,8
на выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
345
на выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции ко Дню Победы 9 мая 2023 г
883,2
на возмещение затрат на санаторно-курортное лечение ветеранам боевых действий на территории других государств
793,5
на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
24424
на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью
25885,3
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
8740
текущие трансферты:
658287,3
в том числе:
на приобретение материалов для текущего ремонта котельной города Есиль Есильского района
88442,5
на ремонт объектов коммунальной собственности
13014
на регистрацию объектов кондоминиума
15000
на завершение отопительного сезона 2022-2023 годов теплоснабжающих предприятий (приобретение угля)
48129,8
техническое обследование тепловых сетей Есильского района
5000
на укрепление материально-технической базы ГКП на ПХВ "Есильский горкомхоз"
264182
на содержание ГККП "Есильский районный Дом культуры"
42260
на капитальный ремонт здания Двуреченского Дома культуры по адресу: Акмолинская область, Есильский район, село Двуречное
146659
на приобретение блоко-модульной котельной для Двуреченского сельского Дома культуры Есильского района
35600
трансферты на развитие:
1111579,6
на реконструкцию системы водоснабжения села Аксай по адресу: Акмолинская область, Есильский район, село Аксай
290376,6
на реконструкцию системы водоснабжения села Заречное Есильского района Акмолинской области
356659,1
на строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в городе Есиль Есильского района Акмолинской области
250000
на строительство 45-ти квартирного жилого дома по адресу: город Есиль микрорайон Северный дом 6
61912,3
на строительство инженерных сетей и благоустройство к четырем 45-ти квартирному жилому дому по адресу: микрорайон Северный, город Есиль, Есильского района Акмолинской области (наружные сети телефонизации)
25421,4
на строительство инженерных сетей и благоустройство к четырем 45-ти квартирному жилому дому по адресу: микрорайон Северный, город Есиль Есильского района Акмолинской области (сети водоснабжения, канализации, теплоснабжения)
7468
на строительство инженерных сетей и благоустройство к четырем 45-ти квартирному жилому дому по адресу: микрорайон Северный, город Есиль Есильского района Акмолинской области (наружные сети электроснабжения)

5799
Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласы Солтүстік шағын ауданы мекенжайы бойынша 45-пәтерлі төрт тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыруға (сыртқы электрмен жарықтандыру желілері және абаттандыру)
54922
Ақмола облысы Есіл ауданы Сұрған станциясының Ы.Алтынсарин көшесі, Зеленая көшесі мекенжайы бойынша көше жарықтандыру желісінің құрылысына
9772,9
Ақмола облысы Есіл ауданы Сұрған станциясының Вокзальная көшесі, Школьная көшесі мекенжайы бойынша көше жарықтандыру желісінің құрылысына
19657,7
Ақмола облысы Есіл ауданы Сұрған станциясының Новая көшесі мекенжайы бойынша көше жарықтандыру желісінің құрылысына
7618,6
"Есіл ауданы Есіл қ. кәріз жүйесін реконструкциялау және тазарту құрылыстарын салу" объектісіне жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге
21972
Ауыл-Ел бесігі:
320707,4
оның ішінде:
Есіл ауданы Красивый ауылындағы Тәуелсіздік көшесі бойынша кентішілік жолдарды орташа жөндеуге
47520
Есіл ауданы Красивый ауылындағы Набережная көшесі бойынша кентішілік жолдарды орташа жөндеуге
56000
Есіл ауданы Жаныспай ауылындағы Тельман көшесі бойынша кентішілік жолдарды орташа жөндеуге
3108,8
Есіл ауданы Бұзылық ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеуге (Рассветная, Садовая көшесі)
84745,1
Есіл ауданы Бұзылық ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеуге (Мичурин көшесі, Мәншүк Мәметова, Молодежная көшесі)
45507,3
Есіл ауданы Заречный ауылының Жібек жолы және Жеңіс көшесі бойынша кентішілік жолдарды орташа жөндеуге
83826,2
жайластыру:
78864,2
оның ішінде:
Есіл ауданы Бұзылық ауылдық округінің Сұрған ауылындағы балалар спорттық-сауықтыру алаңын жайластыруға
9710
Есіл ауданы Двуречный ауылындағы балалар-сауықтыру алаңын жайластыру және абаттандыруға
13619,2
Есіл ауданы Знаменка ауылындағы балалар-сауықтыру алаңын жайластыру және абаттандыруға
12005,4
Есіл қаласы А.Молдағұлова көшесінің сыртқы жарықтандыру желісінің құрылғысына
1188
Есіл қаласы Ақан сері көшесінің сыртқы жарықтандыру желісінің құрылысына
1227
Есіл қаласы Тәуелсіздік көшесінің сыртқы жарықтандыру желісінің құрылғысына
1099
Есіл қаласы Бірлік көшесінің сыртқы жарықтандыру желісінің құрылғысына
1766
Есіл қаласы Гагарин көшесінің сыртқы жарықтандыру желісінің құрылғысына
844
Есіл қаласы Мұңайтпасов көшесінің сыртқы жарықтандыру желісінің құрылғысына
386
Есіл ауданының Есіл қаласында жарықтандыруды ағымдағы жөндеуге
17348,8
Есіл қаласындағы Қонаев көшесі бойынша скверді жайластыру және абаттандыруға
9456,3
Есіл қаласының аумағында қоқыс алаңдарын дайындау және монтаждауға
10214,5
автомобиль жолдарын жөндеу:

5799
на строительство инженерных сетей и благоустройство к четырем 45-ти квартирному жилому дому по адресу: микрорайон Северный, город Есиль Есильского района Акмолинской области (наружные сети электроосвещения и благоустройство)
54922
на строительство уличного освещения по адресу: станция Сурган, ул. Ы.Алтынсарина, ул. Зеленая Есильского района Акмолинской области
9772,9
на строительство уличного освещения по адресу: станция Сурган, ул. Вокзальная- ул. Школьная, Есильского района Акмолинской области
19657,7
на строительство уличного освещения по адресу: станция Сурган, ул. Новая Есильского района Акмолинской области
7618,6
на разработку проектно-сметной документации на объект "Реконструкция системы канализации и строительство очистных сооружений в г. Есиль Есильского района"
21972
Ауыл-Ел бесігі:
320707,4
в том числе:
на средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Тауелсиздик в селе Красивое Есильского района
47520
на средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Набережная в селе Красивое Есильского района
56000
на средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Тельман в селе Жаныспай Есильского района
3108,8
на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Бузулук Есильского района (улица Рассветная, Садовая)
84745,1
на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Бузулук Есильского района (улица Мичурина, Маншук Маметова, Молодежная)
45507,3
на средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Жибек жолы и Женис села Заречное Есильского района
83826,2
обустройство:
78864,2
в том числе:
на обустройство детской спортивно-оздоровительной площадки в селе Сурган Бузулукского сельского округа Есильского района
9710
на обустройство и благоустройство детско-оздоровительной площадки в селе Двуречное Есильского района
13619,2
на обустройство и благоустройство детско-оздоровительной площадки в селе Знаменка Есильского района
12005,4
на устройство линии наружного освещения улицы А.Молдагуловой города Есиль
1188
на устройство линии наружного освещения улицы Акан сери города Есиль
1227
на устройство линии наружного освещения улицы Тауелсиздик города Есиль
1099
на устройство линии наружного освещения улицы Бирлик города Есиль
1766
на устройство линии наружного освещения улицы Гагарина города Есиль
844
на устройство линии наружного освещения улицы Мунайтпасова города Есиль
386
на текущий ремонт освещения в городе Есиль Есильского района
17348,8
на обустройство и благоустройство сквера по улице Конаева в городе Есиль
9456,3
на изготовление и монтаж мусорных площадок на территории города Есиль
10214,5
ремонт автомобильных дорог:

206182,9
Есіл қаласының Элеваторная көшесі бойынша автомобиль жолын орташа жөндеуге
55216
Есіл қаласының Уәлиханов көшесі бойынша автомобиль жолын орташа жөндеуге
47871,7
Есіл қаласының Ватутин көшесі бойынша автомобиль жолын орташа жөндеуге
12028
Есіл қаласының Жабаев көшесі бойынша автомобиль жолын орташа жөндеуге
10500
Есіл қаласының Әуезов көшесі бойынша автомобиль жолын орташа жөндеуге
27932,8
Есіл қаласының Мұнайтпасов көшесі бойынша автомобиль тұрағын жайластыруға
4612,8
Есіл қаласының Бөкейханов көшесі бойынша автомобиль жолын орташа жөндеуге
13750
Есіл ауданы Двуречный ауылының көше-жол желісін орташа жөндеугі
34271,6
Есіл ауданы Интернациональный ауылының көше-жол желісін орташа жөндеуге
0
Есіл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 қазандағы
№ 8С-10/2 шешіміне
4 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2022 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 34/2 шешіміне
6 қосымша
2023 жылға арналған облыстық бюджеттен Есіл қаласының Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджетіне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
605754,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
оның iшiнде:
Ауыл -Ел бесігі:
320707,4
Есіл ауданы Красивый ауылындағы Тәуелсіздік көшесі бойынша кентішілік жолдарды орташа жөндеуге
47520
Есіл ауданы Красивый ауылындағы Набережная көшесі бойынша кентішілік жолдарды орташа жөндеуге
56000
Есіл ауданы Жаныспай ауылындағы Тельман көшесі бойынша кентішілік жолдарды орташа жөндеуге
3108,8
Есіл ауданы Бұзылық ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеуге (Рассветная, Садовая көшесі)
84745,1
Есіл ауданы Бұзылық ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеуге (Мичурин көшесі, Мәншүк Мәметова, Молодежная көшесі)
45507,3
Есіл ауданы Заречный ауылының Жібек жолы және Жеңіс көшесі бойынша кентішілік жолдарды орташа жөндеуге
83826,2
жайластыру:
78864,2
Есіл ауданы Бұзылық ауылдық округінің Сұрған ауылындағы балалар спорттық-сауықтыру алаңын жайластыруға
9710
Есіл ауданы Двуречный ауылындағы балалар-сауықтыру алаңын жайластыру және абаттандыруға
13619,2
Есіл ауданы Знаменка ауылындағы балалар-сауықтыру алаңын жайластыру және абаттандыруға
12005,4
Есіл қаласы А.Молдағұлова көшесінің сыртқы жарықтандыру желісінің құрылғысына
1188
Есіл қаласы Ақан сері көшесінің сыртқы жарықтандыру желісінің құрылғысына
1227
Есіл қаласы Тәуелсіздік көшесінің сыртқы жарықтандыру желісінің құрылғысына
1099
Есіл қаласы Бірлік көшесінің сыртқы жарықтандыру желісінің құрылғысына
1766
Есіл қаласы Гагарин көшесінің сыртқы жарықтандыру желісінің құрылғысына
844
Есіл қаласы Мұңайтпасов көшесінің сыртқы жарықтандыру желісінің құрылғысына

206182,9
на средний ремонт автомобильной дороги по улице Элеваторная города Есиль
55216
на средний ремонт автомобильной дороги по улице Уалиханова города Есиль
47871,7
на средний ремонт автомобильной дороги по улице Ватутина города Есиль
12028
на средний ремонт автомобильной дороги по улице Жабаева города Есиль
10500
на средний ремонт автомобильной дороги по улице Ауэзова города Есиль
27932,8
на обустройство автомобильной парковки по улице Мунайтпасова города Есиль
4612,8
на средний ремонт автомобильной дороги по улице Бокейханова города Есиль
13750
на средний ремонт улично-дорожной сети села Двуречное Есильского района
34271,6
на средний ремонт улично-дорожной сети села Интернациональное Есильского района
0
Приложение 4 к решению
Есильского районного
маслихата
от 26 октября 2023 года
№ 8С-10/2
Приложение 6 к решению
Есильского районного
маслихата
от 22 декабря 2022 года
№ 34/2
Целевые трансферты из областного бюджета бюджету города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2023 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
605754,5
Целевые текущие трансферты
в том числе:
Ауыл-Ел бесігі:
320707,4
на средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Тауелсиздик в селе Красивое Есильского района
47520
на средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Набережная в селе Красивое Есильского района
56000
на средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Тельман в селе Жаныспай Есильского района
3108,8
на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Бузулук Есильского района (улица Рассветная, Садовая)
84745,1
на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Бузулук Есильского района (улица Мичурина, Маншук Маметова, Молодежная)
45507,3
на средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Жибек жолы и Женис села Заречное Есильского района
83826,2
обустройство:
78864,2
на обустройство детской спортивно-оздоровительной площадки в селе Сурган Бузулукского сельского округа Есильского района
9710
на обустройство и благоустройство детско-оздоровительной площадки в селе Двуречное Есильского района
13619,2
на обустройство и благоустройство детско-оздоровительной площадки в селе Знаменка Есильского района
12005,4
на устройство линии наружного освещения улицы А.Молдагуловой города Есиль
1188
на устройство линии наружного освещения улицы Акан сери города Есиль
1227
на устройство линии наружного освещения улицы Тауелсиздик города Есиль
1099
на устройство линии наружного освещения улицы Бирлик города Есиль
1766
на устройство линии наружного освещения улицы Гагарина города Есиль
844
на устройство линии наружного освещения улицы Мунайтпасова города Есиль