Жақсы ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 тамыздағы № 8С-8-3 шешімі
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жақсы ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының төрағасы А.Бралина
Жақсы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 29 тамыздағы
№ 8С-8-3 шешіміне
қосымша
Жақсы ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтері
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (Қосылған құн салығынсыз)
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын айына

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Жаксынскому району
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 29 августа 2023 года № 8С-8-3
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Жаксынскому району согласно приложению, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жаксынского районного маслихата А.Бралина
Приложение к решению
Жаксынского районного
маслихата
от 29 августа 2023 года
№ 8С-8-3
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Жаксынскому району
Наименование
Расчетная единица
Тенге (Без налога на добавленную стоимость)
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
в месяц с 1-го жителя