2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 8С-17-1 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3601058,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1153717,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25899,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11938,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2409502,2 мың теңге;
2) шығындар – 3769938,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2238 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 18460 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16222 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – (-958,4) мың теңге, оның ішінде:
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 958,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-170159,3) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 170159,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 29.11.2024 № 8С-36-3 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған аудандық бюджетінде облыстық бюджеттен 613387 мың теңге сомасында субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте ауыл, ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемдері 354236 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Белағаш ауылына 23640 мың теңге;
Беловод ауылдық округіне 25509 мың теңге;
Жақсы ауылына 51213 мың теңге;
Жаңа Қима ауылдық округіне 43349 мың теңге;
Запорожье ауылдық округіне 28546 мың теңге;
Ешім ауылдық округіне 25770 мың теңге;
Калинин ауылдық округіне 18607 мың теңге;
Киев ауылына 19334 мың теңге;
Қызылсай ауылдық округіне 21335 мың теңге;
Новокиенка ауылына 21652 мың теңге;
Подгорное ауылына 17185 мың теңге;
Тарасов ауылдық округіне 19048 мың теңге;
Терісаққан ауылына 21576 мың теңге;
Чапай ауылына 17472 мың теңге.
4. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің көрсетілген сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен белгіленді.

О районном бюджете на 2024-2026 годы
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 21 декабря 2023 года № 8С-17-1.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 3601058,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1153717,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25899,8 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11938,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2409502,2 тысячи тенге;
2) затраты – 3769938,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2238 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18460 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16222 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – (-958,4) тысяч тенге, в том числе:
поступления от продажи финансовых активов государства – 958,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-170159,3) тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 170159,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2024 № 8С-36-3 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год из областного бюджета предусмотрена субвенция в сумме 613387 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сел, сельских округов, в сумме 354236 тысяч тенге, в том числе:
селу Белагаш 23640 тысяч тенге
Беловодскому сельскому округу 25509 тысяч тенге;
селу Жаксы 51213 тысячи тенге;
Жанакийминскому сельскому округу 43349 тысяч тенге;
Запорожскому сельскому округу 28546 тысяч тенге;
Ишимскому сельскому округу 25770 тысяч тенге
Калининскому сельскому округу 18607 тысяч тенге;
селу Киевское 19334 тысячи тенге;
Кызылсайскому сельскому округу 21335 тысяч тенге;
селу Новокиенка 21652 тысячи тенге;
селу Подгорное 17185 тысяч тенге;
Тарасовскому сельскому округу 19048 тысяч тенге;
селу Терсакан 21576 тысяч тенге;
селу Чапаевское 17472 тысячи тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.

5. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің көрсетілген сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен белгіленді.
6. 2024 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 29.11.2024 № 8С-36-3 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен

5. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в сумме 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2024 № 8С-36-3 (вводится в действие с 01.01.2024).

247931,1
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
245041,1
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2890
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шару
40347,4
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызме
40347,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
61865,9
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61059,9
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
806
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
970485,9
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67931
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
26170
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
405577,3
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
470807,6
02
Қорғаныс
8028,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8028,8
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4659,7
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3239,6
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
129,5
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
10974,6
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10974,6
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
10974,6
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
258524,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
258524,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47719,2
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

247931,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района
(города областного значения)
245041,1
003
Капитальные расходы государственного органа
2890
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
40347,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
40347,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
61865,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
61059,9
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
806
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения))
970485,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
67931
013
Капитальные расходы государственного органа
26170
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
405577,3
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
470807,6
02
Оборона
8028,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8028,8
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4659,7
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3239,6
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
129,5
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
10974,6
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
10974,6
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
10974,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
258524,1
451
Отдел занятости и социальных программ района
(города областного значения)
258524,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
47719,2
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

34058,7
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
14384
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
55184,7
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1150,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
513,7
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
69275
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
29410
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
6828,6
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
502483,6
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
365933,2
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
246210,9
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
119722,3
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
136550,4
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
4307,2
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
13187,2
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
119056
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
477547,3
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
475413,9
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64189,7
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1308,3
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
24272
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
14977
007
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
99709,7
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
15511,1
009
Мәдени – демалыс жұмысын қолдау
183731,3
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
3838
015
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

34058,7
005
Государственная адресная социальная помощь
14384
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
55184,7
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1150,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
513,7
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
69275
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
29410
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6828,6
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
502483,6
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
365933,2
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
246210,9
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство
инженерно-коммуникационной инфраструктуры
119722,3
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
136550,4
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
4307,2
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
13187,2
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
119056
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
477547,3
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
475413,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта
64189,7
003
Капитальные расходы государственного органа
1308,3
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
24272
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
14977
007
Функционирование районных (городских) библиотек
99709,7
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
15511,1
009
Поддержка культурно-досуговой работы
183731,3
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3838
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях

9769
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет қөрсету
9769
15
Трансферттер
861054
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
861054
038
Субвенциялар
861054
III. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
0
ІV. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
V. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТІ)
0
VI. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
0
Жақсы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 8С-17-1 шешіміне
4 қосымша
2024 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 29.11.2024 № 8С-36-3 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
АТАУЫ
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
25774
Ағымдағы нысаналы трансферттер
7314
оның ішінде:
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
1328
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
5986
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
5986
Бюджеттік кредиттер
18460
оның ішінде:
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
18460
Жақсы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 8С-17-1 шешіміне
5 қосымша
2024 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 29.11.2024 № 8С-36-3 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
АТАУЫ
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
1788801,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1221452,6
оның ішінде:
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
83978,8
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
6828,6
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
11000
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
17966
Жекелеген санаттарға әлеуметтік көмекке
4157,1
Ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерді төлеуге
34058,7
Су тасқынынан зардап шеккен азаматтарға біржолғы төлемдер, мемлекеттік органды ұстау және мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету бойынша шығыстарды өтеуге
9968,4
Ауданның ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
144164
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға

9769
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
9769
15
Трансферты
861054
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
861054
038
Субвенции
861054
III. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
0
ІV. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ
0
Приобретение финансовых активов
0
V. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
0
VI. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
0
Приложение 4 к решению
Жаксынского районного маслихата
от 21 декабря 2023 года
№ 8С-17-1
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2024 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2024 № 8С-36-3 (вводится в действие с 01.01.2024).
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
25774
Целевые текущие трансферты
7314
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
1328
Отдел занятости и социальных программ района
5986
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
5986
Бюджетные кредиты
18460
в том числе:
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
18460
Приложение 5 к решению
Жаксынского районного маслихата
от 21 декабря 2023 года
№ 8С-17-1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2024 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2024 № 8С-36-3 (вводится в действие с 01.01.2024).
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
1788801,2
Целевые текущие трансферты
1221452,6
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района
83978,8
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6828,6
На выплату государственной адресной социальной помощи
11000
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
17966
На социальную помощь отдельным категориям граждан
4157,1
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
34058,7
На возмещение затрат по единовременным выплатам гражданам, пострадавшим вследствие паводков, содержанию государственного органа и оказанию социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9968,4
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района
144164
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

87299
Мәдениет ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға
56865
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
993309,8
Автомобиль жолдарын жөндеуге
552179,3
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы материалдық-техникалық базаны нығайтуға
391125,3
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
50005,2
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
567348,6
оның ішінде:
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
497061,9
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
246210,9
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
119722
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға
131129
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
70286,7
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға
70286,7

87299
На материально-техническое оснащение организациям культуры
56865
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
993309,8
На ремонт автомобильных дорог
552179,3
На укрепление материально-технической базы в сфере жилищно-коммунального хозяйства
391125,3
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
50005,2
Целевые трансферты на развитие
567348,6
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
497061,9
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
246210,9
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
119722
На развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
131129
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
70286,7
На развитие теплоэнергетической системы
70286,7