2024-2026 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С-18-1 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Белағаш ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39528,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9038 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30490,9 мың теңге;
2) шығындар – 40466,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-938) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 938 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 02.12.2024 № 8С-37-1 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024-2026 жылдарға арналған Беловод ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35173,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7315,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 261 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 27597 мың теңге;
2) шығындар – 42767,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-7594,5) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7594,5 мың теңге
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 02.12.2024 № 8С-37-1 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2024-2026 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 202233,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 67521,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 900 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 133811,9 мың теңге;
2) шығындар – 211288,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-9055) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9055 мың теңге.

О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2024-2026 годы
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2023 года № 8С-18-1.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Белагаш на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 39528,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9038 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30490,9 тысяч тенге;
2) затраты – 40466,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-938) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 938 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 02.12.2024 № 8С-37-1 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Беловодского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 35173,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7315,3 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 261 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27597 тысячи тенге;
2) затраты – 42767,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-7594,5) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7594,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 02.12.2024 № 8С-37-1 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Утвердить бюджет села Жаксы на 2024-2026 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 202233,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 67521,5 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 900 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 133811,9 тысяч тенге.
2) затраты – 211288,4 тысячи тенге.
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-9055) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9055 тысяч тенге.

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 02.12.2024 № 8С-37-1 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2024-2026 жылдарға арналған Жаңа Қима ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108415,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22951,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1102 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3819,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 80542,1 мың теңге;
2) шығындар – 115301,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-6885,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6885,8 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 02.12.2024 № 8С-37-1 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2024-2026 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53797 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15636 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 38161 мың теңге;
2) шығындар – 54640,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-843,1) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 843,1 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 02.12.2024 № 8С-37-1 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
6. 2024-2026 жылдарға арналған Ешім ауылдық округінің тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 186858,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10691 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1497,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 174670,1 мың теңге;
2) шығындар – 189444 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-2585,2) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2585,2 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 02.12.2024 № 8С-37-1 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
7. 2024-2026 жылдарға арналған Калинин ауылдық округінің тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 02.12.2024 № 8С-37-1 (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 108415,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22951,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1102 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3819,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80542,1 тысячи тенге;
2) затраты – 115301,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-6885,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6885,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 02.12.2024 № 8С-37-1 (вводится в действие с 01.01.2024).
5. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 53797 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15636 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38161 тысяч тенге;
2) затраты – 54640,1 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-843,1) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 843,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 02.12.2024 № 8С-37-1 (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Утвердить бюджет Ишимского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 186858,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10691 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1497,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 174670,1 тысяча тенге;
2) затраты – 189444 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-2585,2) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2585,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 02.12.2024 № 8С-37-1 (вводится в действие с 01.01.2024).
7. Утвердить бюджет Калининского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 02.12.2024 № 8С-37-1 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
14. 2024-2026 жылдарға арналған Чапай ауылының бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27752 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6708 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21044 мың теңге;
2) шығындар – 28681 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-929) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 929 мың теңге.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 02.12.2024 № 8С-37-1 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
15. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте ауыл, ауылдық округтерге аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 354236 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Белағаш ауылы әкімінің аппаратына 23640 мың теңге;
Беловод ауылдық округіне 25509 мың теңге;
Жақсы ауылы әкімінің аппаратына 51213 мың теңге;
Жаңа Қийма ауылдық округіне 43349 мың теңге;
Запорожье ауылдық округіне 28546 мың теңге;
Ешім ауылдық округіне 25770 мың теңге;
Калинин ауылдық округіне 18607 мың теңге;
Киев ауылы әкімінің аппаратына 19334 мың теңге;
Қызылсай ауылдық округіне 21335 мың теңге;
Новокиенка ауылы әкімінің аппаратына 21652 мың теңге;
Подгорное ауылы әкімінің аппаратына 17185 мың теңге;
Тарасов ауылдық округіне 19048 мың теңге;
Терісаққан ауылы әкімінің аппаратына 21576 мың теңге;
Чапай ауылы әкімінің аппаратына 17472 мың теңге.

Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 02.12.2024 № 8С-37-1 (вводится в действие с 01.01.2024).
14. Утвердить бюджет села Чапаевское на 2024-2026 годы, согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 27752 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6708 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21044 тысяч тенге;
2) затраты – 28681 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-929) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 929 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 02.12.2024 № 8С-37-1 (вводится в действие с 01.01.2024).
15. Учесть объемы бюджетных субвенций на 2024 год, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сел, сельских округов, в сумме 354236 тысяч тенге, в том числе:
аппарату акима села Белагаш 23640 тысяч тенге;
Беловодскому сельскому округу 25509 тысяч тенге;
аппарату акима села Жаксы 51213 тысяч тенге;
Жанакийминскому сельскому округу 43349 тысяч тенге;
Запорожскому сельскому округу 28546 тысяч тенге;
Ишимскому сельскому округу 25770 тысяч тенге;
Калининскому сельскому округу 18607 тысяч тенге;
аппарату акима села Киевское 19334 тысячи тенге;
Кызылсайскому сельскому округу 21335 тысяч тенге;
аппарату акима села Новокиенка 21652 тысячи тенге;
аппарату акима села Подгорное 17185 тысяч тенге;
Тарасовскому сельскому округу 19048 тысяч тенге;
аппарату акима села Терсакан 21576 тысяч тенге;
аппарату акима села Чапаевское 17472 тысячи тенге.

16. 2024 жылға арналған ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттерінде 43-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
17. 2024 жылға арналған ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттерінде 44-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
18. 2024 жылға арналған ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттерінде 45-қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

16. Учесть, что в бюджетах сел и сельских округов на 2024 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета согласно приложению 43.
17. Учесть, что в бюджетах сел и сельских округов на 2024 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 44.
18. Учесть, что в бюджетах сел и сельских округов на 2024 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 45.

2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 8С-18-1 шешіміне
44 қосымша
2024 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 44-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 02.12.2024 № 8С-37-1 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
АТАУЫ
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
392502,6
Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты
61910,2
Ақмола облысы Жақсы ауданының Жақсы ауылындағы кентішілік жолдарды шұңқырлы жөндеу

от 22 декабря 2023 года
№ 8С-18-1
Целевые текущие трансферты из областного бюджета на 2024 год
Сноска. Приложение 44 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 02.12.2024 № 8С-37-1 (вводится в действие с 01.01.2024).
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
392502,6
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
61910,2
Ямочный ремонт внутри-поселковых дорог в селе Жаксы Жаксынского района Акмолинской области

21616
Ақмола облысы Жақсы ауданының Жақсы ауылындағы кент ішіндегі жолдарды орташа жөндеу-Элеваторная көшесі
19372,6
Ақмола облысы Жақсы ауданының Жақсы ауылындағы кент ішіндегі жолдарды орташа жөндеу-Жақыпов көшесі
20921,6
Жақсы ауданының Жаңа Қийма ауылдық округі әкімінің аппараты
27792,8
Жақсы ауданының Жаңа Кийма ауылындағы Райавтодор көшесіндегі асфальт жабыны бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
6384
Жақсы ауданының Жаңа Кийма ауылындағы М. Мәметова көшесіндегі асфальт төселген кентішілік жолдарды орташа жөндеу
21408,8
Жақсы ауданының Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
146600,3
Ешім ауылындағы Тәуелсіздік көшесіндегі жолды орташа жөндеу
127893
Монастырка ауылының Тауасар көшесіндегі кентішілік жолдарын орташа жөндеу
18707,3
Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты
15870,4
Калинин ауылындағы Интернациональная көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
15870,4
Жақсы ауданының Киев ауылы әкімінің аппараты
36052,8
Киев ауылындағы Рагузов көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
36052,8
Жақсы ауданының Қызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты
9396,8
Қызылсай ауылдық округінің Ақан Сері көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
9396,8
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
49632,8
Ақмола облысы Жақсы ауданы Подгорное ауылындағы Школьная көшесін орташа жөндеу
49632,8
Жақсы ауданының Тарасов ауылдық округі әкімінің аппараты
27328
Ақмола облысы Жақсы ауданының Тарасовка ауылының 25 жыл Целины көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
27328
Жақсы ауданының Терісаққан ауылы әкімінің аппараты
17918,5
Ақмола облысы Жақсы ауданының Терісаққан ауылындағы Мақатаев көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу / 2-учаске
17918,5
Жақсы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 8С-18-1 шешіміне
45 қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 45-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 02.12.2024 № 8С-37-1 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
АТАУЫ
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
78350,7
Жақсы ауданының Белағаш ауылы әкімінің аппараты
6832,9
Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу (электр энергиясы)
2600
Қысқы шиналарды сатып алу
114
Мемлекеттік сатып алу жөніндегі Конференция
50
Іссапар шығындары
130
Желкенді орнату бойынша қызметтер-қаз. Бюджет
190
Еңбекақы
1133
Ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ынталандырушы үстемеақылар
294
Қызметкерлерге 2023 жылға бонустар төлеу
1894
Компьютер мен принтерді сатып алу
310,5
Әкімшілік құқық бұзушылықтар үшін планшет сатып алу

21616
Средний ремонт внутри-поселковых дорог в селе Жаксы Жаксынского района Акмолинской области – улица Элеваторная
19372,6
Средний ремонт внутри-поселковых дорог в селе Жаксы Жаксынского района Акмолинской области – улица Жакупова
20921,6
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
27792,8
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Райавтодор в селе Жана Кийма Жаксынского района
6384
Средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице М.Маметова в селе Жана Кийма Жаксынского района
21408,8
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
146600,3
Средний ремонт дороги в селе Ишимское по улице Тауельсыздык
127893
Средний ремонт внутри-поселковых дорог села Монастрыка по улице Тауасар
18707,3
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
15870,4
Средний ремонт внутри-поселковых дорог по улице Интернациональная в селе Калининское
15870,4
Аппарат акима села Киевское Жаксынского района
36052,8
Средний ремонт внутри-поселковых дорог по улице Рагузова в селе Киевское
36052,8
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
9396,8
Средний ремонт внутри-поселковых дорог по улице Акана Серi в с.Кировское Кызылсайского сельского округа
9396,8
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
49632,8
Средний ремонт улицы Школьная в селе Подгорное Жаксынского района Акмолинской области
49632,8
Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района
27328
Средний ремонт внутри-поселковых дорог по улице 25 лет Целины села Тарасовка Жаксынского района Акмолинской области
27328
Аппарат акима села Терсакан Жаксынского района
17918,5
Средний ремонт внутри-поселковых дорог по улице Майкотова в селе Терсакан Жаксынского района Акмолинской области/участок 2
17918,5
Приложение 45 к решению
Жаксынского районного маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ 8С-18-1
Целевые текущие трансферты из районного бюджета на 2024 год
Сноска. Приложение 45 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 02.12.2024 № 8С-37-1 (вводится в действие с 01.01.2024).
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
78350,7
Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района
6832,9
Оплата коммунальных услуг (электроэнергия)
2600
Приобретение зимних шин
114
Конференция по государственным закупкам
50
Командировочные расходы
130
Услуги по установке Парус-КАЗ. Бюджет
190
Оплата труда
1133
Стимулирующие надбавки к должностным окладам работников организаций
294
Выплаты бонусов сотрудникам за 2023 год
1894
Приобретение компьютера в комплекте
310,5
Приобретение планшета для административных правонарушений