Зеренді ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 қарашадағы № 11-76 шешімі
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Зерендинскому району
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 23 ноября 2023 года № 11-76
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Зерендинскому району, согласно приложению к настоящему решению.