Ақмола облысы Зеренді ауданы Бұлақ ауылдық округі Қарағай стансасын құрамдас бөліктерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Бұлақ ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 27 шілдедегі № 1 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрлысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және халықтың пікірін ескере отырып, ШЕШТІ:
1. Ақмола облысы Зеренді ауданы Бұлақ ауылдық округі Қарағай стансасын құрамдас бөліктері қайта аталсын:
Станционная көшесі Бекет көшесіне;
Элеваторская көшесі Кенесары көшесіне
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Т.Жұмағалиев

О переименовании составных частей станций Карагай Булакского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области
Решение акима Булакского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 27 июля 2023 года № 1
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 22 декабря 2022 года и с учетом мнения населения, РЕШИЛ:
1. Переименовать составные части станций Карагай Булакского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области:
улицу Станционная на улицу Бекет;
улицу Элеваторская на улицу Кенесары;
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Т.Жумагалиев